50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę

50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę Źródło: facebook.com

Menopauza - na to właśnie miała cierpieć 50-latka. Kobieta była przekonana, że to właśnie przez nią czuje się tak nietypowo. Kobieta racjonalizowała sobie, że to przez nią dzieje się tak wiele niespotykanych dotąd rzeczy z jej ciałem, ale nie bez powodu - przecież to menopauza powinna dosięgnąć ją w tym wieku. No właśnie, że nie do końca.

Menopauza - to miało być odpowiedzią na nietypowe zawirowania zdrowotne 50-letniej Michelle Hall z Florydy. Kobieta była przekonana, że to przez klimakterium z jej ciałem i psychiką dzieje się tak wiele nietypowych rzeczy. Jak się później okazało, była w ogromnym błędzie.

Dopiero wizyta u lekarza ginekologa uświadomiła kobiecie w jak wielkim błędzie ta się znajdowała. Okazało się bowiem, że to nie menopauza odpowiada za jej wahania nastrojów czy brak miesiączki, a coś całkiem innego. Coś, co zdawałoby się kobiecie, jest już niemożliwe w tym wieku.

Menopauza? Diagnoza była zaskakująca

Kiedy Michelle Hall udała się do ginekologa na badanie niemal była bliska spadnięcia z krzesła na wieść o wynikach. Okazało się bowiem, że jej problemem nie jest menopauza, a ciąża. 50-letnia Miechlle była w ciąży i to w 26. jej tygodniu, czyli miała aż 6,5 miesiąca ciąży za sobą.

Co ciekawe, kobieta nie brała tego w ogóle pod uwagę. Dla niej, spełnionej żony, matki, a nawet już babci, nie było do pomyślenia, że mogła zajść w ciążę. Jak się jednak okazało, było to możliwe dla niej nawet w wieku 50 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdrowe dziecko i powrót do macierzyństwa

Ciąża była dla niej szokiem nie tylko ze względu na fakt, że zaszła w nią w tymże wieku. Co więcej, kobieta była już spełnioną babcią i ani myślała, by wracać do macierzyństwa. Musiała jednak przestawić się na ten tryb.

W 35 tygodniu ciąży, 7 stycznia 2019 roku, 50-latka urodziła chłopca. Przez cesarskie cięcie 2,8 kilogramowy maluch wydostał się z ciała Michelle Hall. Malec był zdrowy i bez jakichkolwiek wad. Historia Michelle dowodzi temu, że nawet w tak słusznym wieku spodziewać można się niespodzianek od życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Tak wygląda dom, który Justyna Żyła dostała po rozwodzie. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie
  7. Znanej dziennikarce puściły nerwy. Zenek Martyniuk zmieszany z błotem

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News