nosacz
fot. wikimedia.org
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Memy: Janusz jest ich bohaterem! Najlepsze z najlepszych

Memy Janusz nosacz to w ostatnich miesiącach jeden z największych hitów polskiego Internetu. Powstały ich dosłownie setki, jeżeli nie tysiące. Teraz przedstawimy najlepsze z najlepszych.

Memy Janusz nosacz w bardzo przystępny i prosty sposób wyśmiewają stereotypy o Polakach, które sami stworzyliśmy. Często tematem przewodnim jest największy wróg każdego prawdziwego Janusza. Mowa oczywiście o "somsiedzie", który swoim zachowaniem i majątkiem doprowadza poczciwego nosacza do białej gorączki. Oczywiście ów "somsiad" nie dorobił się niczego uczciwie, tylko nakradł. Tego typu anegdot powstało bardzo dużo, a z czasem grono nosaczy poszerzyło się o kolejne osobniki.

Memy Janusz nosacz

Memy z nie zawsze sympatycznym nosaczem pojawiają się dosłownie wszędzie. Każdy portal zajmujący się tego typu treściami został dosłownie zlany przez memy o Januszu. Nawet media społecznościowe nie uchroniły się przed tym trendem. Jednak skąd wziął się fenomen Janusza nosacza? Odpowiedź jest bardzo prosta, a mianowicie opierają się na rzeczach, które dobrze znamy. Bo kto nie był chociaż raz świadkiem eskalacji niechęci do sąsiada albo sytuacji rodem z dowcipu we własnym domu. Taką właśnie sytuacją jest np. moment, gdy chcemy gdzieś wyjść i pytamy się jednego z rodziców o zgodę, a on nas odsyła do drugiego i tak w kółko. Teraz wystarczy dodać zabawnie wyglądające małpy, uprościć oraz zniekształcić język i mem gotowy.

Memy Janusz i Grażyna

Janusz jak przystało na prawdziwego faceta i samca alfa, nie może być samotnikiem. U jego boku wiernie czuwa żona Grażyna, która oczywiście zajmuje się domem oraz dziećmi. Oczywiście zgodnie ze wszelkimi przyjętymi zasadami komedii musi ona być brzydka i gruba, bo inaczej nie będzie śmiesznie. Rzecz jasna Grażyna jak każda żona cały czas narzeka, ale spokojnie Janusz potrafi wyjść cało z każdej opresji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Memy Janusz i Pioter

Kolejnym członkiem rodziny Janusza jest syn Pioter, który nieustannie coś chce od strudzonego pracą nosacza. Memy z młodym Piotrem idealnie się sprawdzają, jeżeli chodzi o wyśmianie różnicy pokoleń pomiędzy nami i naszymi rodzicami, a słynne "Kurła kiedyś to było" zna już chyba każdy.

Memy Janusz passat

Każdy szanujący się Janusz musi mieć samochód, ale nie byle jaki. Król nosaczy zasługuje na to, co najlepsze, czyli na passata, a najlepiej w gazie, co by nie wydawać za dużo na benzynę. W jakże magicznym środku transportu najważniejszy jest jeden szczegół, a mianowicie, ma być lepszy niż passat "somsiada" złodzieja. Oczywiście auto nosacza sprowadzane jest z Niemiec, a jego poprzedni właściciel po sprzedaży rozmyślił się i biednego Janusza gonił aż pod samą granicę.Obrazy Pikio screen janusznosacz.plObrazy Pikio screen janusznosacz.plObrazy Pikio screen janusznosacz.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  2. Najlepszy i tani kebab w Warszawie? Otwarty 24h, z prawdziwym mięsem
  3. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News