Melka, Pierwsza Miłość: jak się nazywa aktorka? Wiek zaskakuje

Melka, Pierwsza Miłość: jak się nazywa aktorka? Wiek zaskakuje Źródło: Pierwsza Miłość

Melka, Pierwsza Miłość: jak się nazywa aktorka? Wiek gwiazdy, który naprawdę zaskakuje. Te informacje najbardziej interesują fanów Pierwszej Miłości i serialowej postaci - Melki. W poniższym artykule odpowiadamy na wszelkie tego typu pytania i ujawniamy ciekawostki na temat postaci Melki z Pierwszej Miłości. 

Melka, Pierwsza Miłość

Kim jest Melka z Pierwszej Miłości? To jedna z najbarwniejszych i najbardziej charakterystycznych bohaterek hitowego serialu emitowanego na antenie telewizji Polsat. Postać pojawiła się w serialu już kilka lat temu i od tego czasu dostarczyła widzom mnóstwo wrażeń. Młoda Melka pojawiła się w planach twórców serialu jako młoda dziewczyna z patologicznego środowiska, do której pomocną dłoń wyciągnęła Marysia, czyli główna postać produkcji. Melka zamieszkała z Marysią (Aneta Zając) i została jej "nieformalną córką". Marysia wzięła sobie za punkt honoru, by wychować Melkę na porządną kobietę, która nie będzie miała problemów z prawem oraz środowiskiem, które pchało ją na manowce. Melka miała problemy z kradzieżami, kolegami, którzy należeli do świata przestępczego i ścigającą ją policją. Marysia zrobiła jednak wszystko, by pomóc swojej przybranej córce, a jej misja przyniosła pozytywny skutek. Z czasem Melka przestała uciekać z domu i pakować się w kłopoty mające źródło jeszcze w starym życiu. Jej przemiana była o tyle jaskrawa, że zaczęła nawet pracować dla policji. Opiekowała się też prawdziwą córką Marysi - Julką. Zaczęła być znacznie bardziej dojrzałą kobietą, której perypetie nie przestały być jednak ciekawe dla widzów serialu. Bardzo wciągające stały się miłosne przygody młodej bohaterki...

Melka, Pierwsza Miłość: jak się nazywa?

Melka z Pierwszej Miłości tak naprawdę nazywa się Amelia. Melka jest jedynie zdrobnieniem od tego pięknego imienia. Mimo, iż tak naprawdę bohaterka nazywa się Amelia, to niemal wszyscy bohaterowie serialu zwracają się do niej używając zdrobnienia. Jak ma na nazwisko? Jej prawdziwe personalia niezbyt często pojawiają się w serialu, ale wiemy, że tak naprawdę nazywa się Amelia Długosz.

Melka, Pierwsza Miłość: aktorka

Kim jest aktorka grająca Melkę z Pierwszej Miłości? Bohaterkę serialu stworzyła młoda aktorka Ewa Jakubowicz, która znakomicie odnalazła się w roli. Od początku imponuje umiejętnościami, które pozwoliły jej stworzyć wiarygodną i charyzmatyczną postać lubianą przez widzów serialu Pierwsza Miłość. Ewa Jakubowicz jest aktorką telewizyjną i filmową. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w 2010 roku. Cztery lata później odebrała już swoją pierwszą nagrodę, czyli wyróżnienie za "Szkice z Dostojewskiego", w których pokazała się ze znakomitej strony. Trafiła również do finału konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Z kolei w 2016 roku została nagrodzona za najlepszy debiut aktorski sezonu. Ewa Jakubowicz jest bardzo utalentowaną aktorką pochodzącą z Osiecznicy w województwie dolnośląskim. Dzięki temu, widzowie Pierwszej Miłości mogą oprócz jej nietuzinkowej, oryginalnej urody, podziwiać przede wszystkim jej kunszt aktorski.

Melka, Pierwsza Miłość: wiek

Melka z Pierwszej Miłości jest grana przez aktorkę Ewę Jakubowicz, która urodziła się 23 września 1990 roku. Oznacza to, że powoli zbliża się do... 30-stki. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, że obsadzanie bohaterek starszymi aktorkami to bardzo częsty zabieg serialowy. Mimo, że Amelia Długosz pojawiła się na ekranach widzów Polsatu jako niepełnoletnia osoba, grająca ją Ewa Jakubowicz już od dawna posiadała dowód osobisty. Nie wiemy dokładnie ile lat ma serialowa Melka, ale jest to wiek niewiele wyższy niż 20 lat. Prawdziwy wiek aktorki grającej Melkę nie ma nic wspólnego z datą urodzenia bohaterki serialu. Na szczęście Ewa Jakubowicz wygląda bardzo młodo, dlatego różnica wieku między aktorką a bohaterką serialu nie rzuca się w oczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżona przez legendarną dziennikarkę TVP. Zasugerowała, że jej kariera jest ustawione
  2. Fryzury dla dojrzałych kobiet inspirowane Kasią Zielińską. Nikt ich nie układa tak, jak ona
  3. WIELKIE SEKRETY Marysi z Pierwszej Miłości
  4. GORĄCE ZDJĘCIA Sabiny z Pierwszej Miłości
  5. HITOWA OBSADA Pierwszej Miłości. Same gwiazdy! 
Następny artykuł