Pierwsza dama nie spędziła Walentynek z prezydentem. Poszła do dzieci

Pierwsza dama nie spędziła Walentynek z prezydentem. Poszła do dzieci Źródło: fot. Flickr.com

Melania Trump nie spędziła święta zakochanych ze swoim mężem. Pierwsza dama Stan Zjednoczonych wybrała towarzystwo dużo młodszych niż Donald Trump. Co wynikło z takich Walentynek?

Melania Trump porzuciła swojego męża w Walentynki, bo wolała inne towarzystwo! Trudno wyobrazić sobie bardziej tragiczny scenariusz dla małżeństwa w święto zakochanych. Jednak prawda jest zupełnie inna. Żona prezydenta USA miała ważny powód, aby podjąć taką decyzję i zostawić Donalda Trumpa samego w Białym Domu. Pierwsza dama wybrała się do Bethesdy, aby spędzić Walentynki z chorymi dziećmi w lokalnym szpitalu. Melania Trump spędziła z nimi kilka wyjątkowych godzin, podczas których wymieniła się z małymi podopiecznymi Centrum Zdrowia Dziecka kartkami walentynkowymi. Wizyta nie była jednak czysto kurtuazyjna.

Melania Trump porzuca męża w Walentynki. Wolała towarzystwo małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka

Mali pacjenci wraz Melanią Trump mieli pełne ręce roboty. Wspólnie przygotowywali walentynkowe prezenty dla rodziców oraz personelu szpitala. Z pewnością był to dla nich bardzo owocny i pracowity dzień, a jego efekty przekroczyły najśmielsze oczekiwania. Dzieci były pod wrażeniem wyglądu Pierwszej Damy. Jej kreacja miała prawdziwie walentynkowy charakter! Melania Trump postawiła na pudrowy róż, który doskonale pasował do święta zakochanych. Dla wielu dziewczynek wyglądała zapewne jak księżniczka z bajki.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Pierwsza Dama zachwyciła swoją stylizacją - ubrała się jak księżniczka specjalnie dla dzieci!

Melania Trump ubrała się w krótką różową sukienkę o prostym fasonie. Jej wełniany płaszcz miał identyczny odcień. Całość stylizacji dopełniały różowe szpilki i rozpuszczone włosy. Żona Donalda Trumpa wyglądała kwitnąco. Z pewnością doceniły to również podopieczni szpitala, z którymi spędziła walentynki. Ta stylizacja była przede wszystkim dedykowana najmłodszym pacjentom. To już drugi raz, kiedy Melania Trump decyduje się na tak oryginalny sposób spędzania święta zakochanych. Donald Trump musiał pogodzić się z tym, że żona w tym dniu wolała towarzystwo młodszych. Trzeba jednak przyznać, że cel wizyty był bardzo szlachetny. Melania Trump - podobnie jak wiele innych pierwszych dam - bardzo chętnie włącza się w akcje charytatywne. Oprócz przedsięwzięć na wielką skalę, bierze udział również w mniejszych wydarzeniach. To właśnie wtedy kontakt z obywatelami jest bardziej osobisty i jest czas, aby wysłuchać ich trosk i problemów.  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. Kraśko ma ogromne powody do zmartwień. Chodzi o jego rodzinę
  4. Biedronka rozdaje pieniądze. Do zgarnięcia nawet 100 tysięcy złotych
  5. Po rozwodzie Justyna Żyła dostała majątek! Wielu jej pozazdrości
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Jastrząb Post Następny artykuł