Dramat Pierwszej Damy! Media: Prezydent chce ją wyrzucić z domu, nie ma litości

Dramat Pierwszej Damy! Media: Prezydent chce ją wyrzucić z domu, nie ma litości

Melania Trump, najsłynniejsza pierwsza dama na świecie jest obiektem setek spekulacji i plotek. Słyszy się, że prezydent USA wcale jej nie kocha, a nawet, że grozi deportacją. Według rewelacji Donald Trump nie wyobraża sobie jednak rozwodu z nią.

Playboy i supermodelka - choć nikt w to nie wierzył, to właśnie oni zamieszkują dziś w Białym Domu. Miliarder swoją kampanię oparł o prosty język, chwytliwe hasła, antyelitaryzm i po części również piękną żonę. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, odkąd małżonkowie głów państw spełniają zwykle funkcję reprezentacyjne i wizerunkowe. Melania stała się również drugą w historii USA żoną prezydenta nie-Amerykanką.

Trzecia wybranka Donalda Trumpa przybyła do Ameryki w 1996 roku jako modelka na wizie turystycznej. W kilka lat później dzierżyła już wizę pracowniczą, a następnie wizę specjalną dla "ogromnej wiedzy (umiejętności) imigrantów", którzy mogą stanowić prawdziwą wartość dodaną dla kraju. W 2006 roku otrzymała w końcu obywatelstwo.

Melania Trump nie dogaduje się z mężem?

Od samego początku prezydentury Trumpa, dążące do dyskredytacji go media wskazywały na szereg dowodów na toksyczność jego związku z Melanią. Mówiono o przemocy werbalnej i fizycznej, braku poszanowania czy innych formach rozkładu pożycia małżeńskiego. Teraz oliwy do ognia dolały rewelacje zwolnionej z Białego Domu asystentki Omarosy Maginault Newman. Kobieta twierdzi, że prezydent grozi żonie deportacją. Jak jednak zamierza to zrobić, jeśli jest ona pełnoprawną obywatelką USA? Prezydent ma mianowicie dążyć do przepchnięcia przez Kongres ustawy, która pozwalałaby na pozbywanie się z kraju osób, które popełniły świadomy lub nieświadomy błąd przy wypełnianiu podania o wizę czy stały pobyt. To miałaby być jego karta przetargowa w konflikcie z rzekomo chcącą odejść Melanią. - Jest mściwym człowiekiem i nigdy o niczym nie zapomina. Jeśli Melania będzie chciała go upokorzyć i zostawić go, gdy wciąż jest prezydentem, znajdzie sposób, żeby ją ukarać. To człowiek, który potrafił wykręcić się od rządowego dochodzenia, dlaczego miałby się nie wykręcić od domniemanego opłacenia wizy dla swojej żony? - pisze o amerykańskim przywódcy jego dawna asystentka w książce "Unhinged".

Skąd pochodzi Melania Trump?

Melania Knauss przybyła do USA, by rozwinąć swoją karierę modelki. Małżonka Donalda Trumpa pochodzi ze Słowenii i po związaniu się z miliarderem i największym budowniczym w USA otrzymała obywatelstwo i ściągnęła za Ocean sporą część swojej rodziny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnica intymnego zdjęcia Agaty Dudy rozwiązana!
  2. Otwarta trumna i pogrzeb w muzeum. Tak pożegnają wielką gwiazdę
  3. Są już wyniki sekcji zwłok gwiazdora TVN. Wstrząsające informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News