Melania Trump, żona zwycięzcy wyborów prezydenckich w USA, zagroziłą pozwem autystycznemu chłopakowi, który opublikował w sieci film sugerując, że Barron Trump również cierpi na autyzm. 

Przeciwniczka Trumpa, Rosie O’Donnel, wypromowała w sieci film autystycznego blogera, który sugerował, że Barron Trump jest chory na autyzm. Autor wskazuje na to, że chłopiec podczas przemówienia ojca nie trafiał w dłonie podczas klaskania, ziewał i robił dziwne miny. Uznał, że nie są to zwykłe objawy zmęczenia podróżami podczas kampanii wyborczej.

Barron Trump pozostanie z matką poza Białym Domem aż do skończenia roku szkolnego. To właśnie dlatego zainteresowały się nim media szukające przyczyn tej decyzji. Wtedy internet zacżęly obiegać plotki.

Rosie O’Donnel wypromowała film na temat domniemanej choroby Barrona przekonując, że to „wspaniała okazja do zwrócenia uwagi na prawdziwą epidemię autyzmu”. U jej 3-letniej córki Dakoty stwierdzono autyzm we wrześniu.

Melania Trump postanowiła zagrozić blogerowi pozwem. Ten usunął film i przeprosił za swoją publikację. Żonie Trumpa nie udało się jednak wyciszyć plotek. Teraz o domniemanej chorobie 10-letniego Barrona mówią całe Stany Zjednoczone.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego:

źródło: Business Insider, Breitbart, Washington Times

...

Zobacz również

Zobacz również