Meghan Markle złożyła życzenia urodzinowe małemu księciu. Brytyjczycy wpadli w szał, gdy je przeczytali

Meghan Markle złożyła życzenia urodzinowe małemu księciu. Brytyjczycy wpadli w szał, gdy je przeczytali Źródło: BBC News

Meghan Markle postanowiła złożyć życzenia urodzinowe innemu członkowi rodziny królewskiej. Reakcja internautów jasno pokazuje, jakie uczucia żywi wobec niej część Brytyjczyków.

Meghan Markle, odkąd pojawiła się w życiu księcia Harry'ego wzbudza ogromne kontrowersje nie tylko w rodzinie królewskiej, ale także całym brytyjskim społeczeństwie. Od kilku lat temat małżeństwa księcia Henryka niemal nie schodzi z ust dziennikarzy na Wyspach, wywołując często burzliwe emocje. Mimo że już wkrótce na świat przyjdzie ich potomek, negatywne nastroje wobec nowej księżnej Sussex nawet nabierają na sile.

Kolejnym powodem do ataków na żonę księcia Henryka był wpis z życzeniami urodzinowymi, które para złożyła bratankowi księcia Henryka - synowi księcia Williama i księżnej Kate. 

Meghan Markle i książę Harry złożyli życzenia bratankowi. W sieci zawrzało

Mały syn księcia Williama - książę Louis - skończył właśnie jeden roczek. Z tego względu małżeństwo postanowiło zrobić to za pomocą mediów społecznościowych. 

- Wszystkiego najlepszego Louis! Przesyłamy mnóstwo miłości - napisała Meghan Markle na portalu społecznościowym.

Te słowa nie wydają się być gorszące, ani obraźliwe, jednak przyczyniły się do wielkiej burzy, która rozgorzała w komentarzach. Wiele osób, patrząc na powód tej krytyki wręcz przeciera oczy ze zdumienia, nie mogąc uwierzyć w reakcję poddanych królowej Elżbiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więc tak mocno wstrząsnęło internautami? Odpowiedź jest prosta. Meghan Markle pozwoliła sobie pominąć tytuł dziecka, nazywając go samym imieniem. Zdaniem internautów powinna użyć zwrotu "książę Louis". I to właśnie wywołało setki komentarzy, z których większość była negatywnie nastawiona wobec księżnej Sussexu.

Para książęca w Internecie

Jednak pojawiają się także głosy w jej obronie. Wiele osób, bardzo logicznie zakłada, że jako członek rodziny małego księcia Meghan Markle nie musi za każdym razem tytułować bratanka i może sobie pozwolić na nieco luźniejsze zwroty. Ponadto nie wiadomo, czy para książęca osobiście prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, a więc trudno wskazać autora pomyłki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  4. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  5. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News