Meghan Markle zupełnie sama! Co się stało?

Meghan Markle zupełnie sama! Co się stało?

Meghan Markle nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje media. Księżna pojawiła się na ważnej uroczystości bez swojego małżonka, księcia Harry'ego. Kryje się za tym bardzo istotny fakt dotyczący rodziny królewskiej.

Meghan Markle od pewnego czasu jest ulubienicą brytyjskich mediów, które prześcigają się w kolejnych doniesieniach z życia "najświeższej" księżnej. Tym razem ich uwagę przykuła ważna wizyta, podczas której Meghan nie towarzyszył jej mąż.

Meghan Markle pojawiła się bez męża

Księżna pojawiła się ostatnio w Royal Academy of Arts w Londynie, gdzie wzięła udział w otwarciu wystawy "Oceania", mającej na celu przybliżenie odwiedzającym kultury krajów znajdujących się nad Pacyfikiem. Meghan ubrała na tą okazję czarną suknię i torebkę od Givenchy oraz ciemne szpilki z domu mody Aquazzura. Ani sztuka, ani ubiór księżnej nie stały się jednak głównym tematem medialnym. Wyspy brytyjskie zwróciły przede wszystkim uwagę na fakt, że Meghan Markle pojawiła się na otwarciu samotnie.

Kryzys w małżeństwie?

Czy to oznacza jakiś kryzys w małżeństwie księcia Harry'ego? A może uznał, że ma ważniejsze obowiązki niż oficjalna wizyta ze swoją żoną? Nic bardziej mylnego. Meghan Markle została po prostu uznana za pełnoprawną członkinię rodziny królewskiej. Oznacza to, że zdobyła pełne zaufanie Pałacu Buckingham, który zezwolił jej na samodzielne reprezentowanie brytyjskiego dworu. Może to bardzo pozytywnie wpłynąć na księżną, biorąc pod uwagę wiele doniesień o jej ciężkich przeżyciach po zaślubinach z księciem Harrym. Meghan Markle podobno bardzo odczuwa cały stres związany z rangą jej nowej roli i toczy bardzo zaciętą walkę z otaczającą ją presją.   Samodzielna reprezentacja monarchii podczas ostatniego wydarzenia może znacznie poprawić jej samopoczucie. Media na wyspach podkreślają też, że Meghan Markle przebiła Kate Middleton, która po raz pierwszy pojawiła się bez Williama po pół roku od ich ślubu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle w końcu przyzwyczaja się do swojej roli

Samodzielna wizyta w Royal Academy of Arts to kolejne wydarzenie z ostatnich dni, które znacznie może podbudować pewność siebie księżnej. Tuż przed weekendem Meghan uczestniczyła wspólnie ze swoim mężem i matką na promocji książki kucharskiej kobiet dotkniętych pożarem Grenfell Tower. Księżna bardzo mocno zaangażowała się we wsparcie projektu, nic więc dziwnego, że zdecydowała się powiedzieć kilka słów podczas uroczystości. - Praca nad tym projektem przez ostatnich dziewięć miesięcy była pracą z miłości. Przeprowadziłam się do Londynu niedawno, a te kobiety tak ciepło mnie przywitały. To nie jest tylko książka kucharska. Za każdym przepisem kryje się historia. Czytając przepis, poznajemy osobę, która go stworzyła - powiedziała Meghan. Księżna swoją przemową z miejsca zachwyciła wszystkich dookoła. Z relacji wynika, że ludzie byli ujęci jej pewnością siebie i zaangażowaniem, które włożyła w proste, ale bardzo emocjonalne słowa.
ZOBACZ TAKŻE
  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Skandaliczne zachowanie matki, wstyd na całą Polskę 
  2. Oliwia podała straszny powód, dla którego torturowała córkę. „Umrzyj w cierpieniach” 
  3. Dramat najsłynniejszej aktorki „Pułapki” TVN. Tragiczne początki 
Następny artykuł