Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku

Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku Źródło: Fot. Entertainment Tonight

Meghan Markle nie ma co liczyć na udane święta. Cały świat spekuluje o jej narastającym konflikcie z księżną Kate oraz jej mężem, a to nie wpływa dobrze na bożonarodzeniowy klimat. Gdy już wszystkim wydawało się, że sytuacja na królewskim dworze nieco się uspokoiła, wtem media opublikowały koleją, szokującą wiadomość.

Meghan Markle wraz z Księciem Harrym nie spędzą świąt Bożego Narodzenia z Kate i Williamem. Starszy brat rudowłosego księcia spędzi wigilię u swojej teściowej, gdzie będzie mógł odpocząć od konfliktu ze swoją bratową. Niestety, taki układ nie sprawił, że Meghan wywinęła się od świątecznych komplikacji.

Meghan Markle dostaje życzenia od siostry. Nie są one przyjemne

Świeżo upieczona księżna otrzymała życzenia świąteczne od swojej siostry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ani tym bardziej złego, gdyby nie kilka ważnych szczegółów. Po pierwsze, Markle odcięła się od swojej rodziny już jakiś czas temu. Teraz jej przyrodnia siostra Samantha za wszelką cenę próbuje namówić ją do kontaktu, jednak robi to w sposób wyjątkowo niefortunny i nie wróżący powodzenia - za pośrednictwem tabloidów. - Droga Meg, to nie mają być formalne życzenia. Święta to czas dla rodziny i wspomnień. Jak wiesz, tata próbuje się z tobą skontaktować i ranisz nas, unikając go. Życie jest krótkie, a wiesz przecież, że tata jest wspaniały. Proszę, daj mu radość w jego ostatnich latach, pokazując mu, że go kochasz. TERAZ. Proszę, przemyśl to. Twoja siostra Samantha - brzmiała treść listu zaadresowanego do Meghan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec Meghan Markle kompromituje ją na każdym kroku. Teraz chce być kochanym tatą

Thomas Markle kreuje się na ojca odrzuconego przez własne dziecko. Niestety, na swój ból i żal znalazł sobie nieodpowiednią metodę, przez którą Meghan jeszcze bardziej stara się od niego odciąć. W jednym w wywiadów wyznał na przykład, że jego córka zamieszana była w narkotyki. Taka wieść to prawdziwa rysa na nieskazitelnym wizerunku rodziny królewskiej. - To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę trawki i zgodnie z moją najlepszą wiedzą, Meghan również. Nie wiem, co zrobiłem z moim woreczkiem narkotyku. Myślę, że go komuś oddałem - oznajmił mężczyzna. Wieści o tym, że nowa księżna jest wplątana w narkotyki, to jeszcze nie wszystko. Chwilę po tym, jak Meghan i Harry opublikowali kartkę świąteczną ze swoim zdjęciem ze ślubu, Thomas Markle postanowił wysłać do jednej z redakcji fotografię z poprzedniego ślubu swojej córki. Meghan siedziała na nim na plaży i obejmowała się ze swoim byłym już mężem. Tuż obok leżała sobie butelka alkoholu. To bardzo nie spodobało się rodzinie królewskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O tym Lech Kaczyński milczał do końca. Jego życie ociekało śmiercią
  2. Fani są wściekli na Roberta Lewandowskiego. W tle oszustwo, jakiego jeszcze nie było
  3. Gest Dody odbiera mowę. Zrobiła coś, na co niewiele osób by się zdecydowało
  4. Gwiazda Polsatu bezlitośnie obnaża stację. „Traktują ludzi jak pionki
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News