Na światło dzienne wyszły naprawdę tragiczne wiadomości dotyczące rodziny królewskiej. Wielka Brytania nie może w to uwierzyć. Kolejny dramat w najbardziej rozpoznawalnej monarchii świata. On umiera, a Meghan Markle nie może nic zrobić.

Meghan Markle to bez wątpienia najbardziej rozchwytywana członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Gwiazda monarchii przez długi czas kryła jednak poważny, dramatyczny sekret. Bliski jej mężczyzna, według doniesień siostry księżnej Samanthy, może niedługo odejść z tego świata.

Meghan Markle go straci. To, o czym opowiedziała Samantha, zniszczy księżną Sussex

Samantha postanowiła po raz kolejny opowiedzieć o rodzinnym dramacie Meghan. Jak się okazuje, młoda księżna jest w poważnym konflikcie z własnym ojcem. Mężczyzna nie spotyka się z córką, często jednak opowiada o niej w mediach. Uważa, że jego mała dziewczynka cierpi przy boku Harry’ego.

Podobne zdanie podziela siostra Meghan, Samantha. Dziewczyna próbuje się wybić na sławie księżnej i regularnie wypowiada się publicznie, niszcząc jej dobry wizerunek. Tym razem stwierdziła, że jej ojciec UMIERA z winy Meghan! Para królewska tego dnia właśnie oddała hołd Nelsonowi Mandeli, gdy nienawistna Samantha uderzyła.

– Może złożyłabyś hołd własnemu ojcu? Dosyć już tego! Zachowuj się jak człowiek, jak kobieta. Jeśli twój ojciec umrze, będziesz go miała na sumieniu, Meg. Jak możesz patrzeć na siebie w lustrze? Harry, chyba miałam rację co do niej. Powinnaś wstydzić się za ten chłód monarchii. – krzyczała Meg.

Sam ojciec przyznaje, że nie spocznie, dopóki nie odzyska córki. Meghan Markle woli natomiast nie wypowiadać się o całej aferze publicznie.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  2. Młynarska trafiła do szpitala! Walczy o życie
  3. Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność
  4. Czy śmierć ukochanego psa może być traumą?

Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!

Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami