Wyszło na jaw! Nigdy nie zgadniecie, czego zabieg zrobiła Meghan Markle, żeby poprawić twarz

Wyszło na jaw! Nigdy nie zgadniecie, czego zabieg zrobiła Meghan Markle, żeby poprawić twarz

Meghan Markle poprawiła swój wygląd operacją? Takie plotki pojawiają się niemal każdego dnia w brytyjskich tabloidach. Fani są zachwyceni wyglądem żony Harry'ego, jednak zastanawiają się czy kobieta pomaga naturze poddając się zabiegom.

Meghan Markle swoją nietuzinkową urodą wzbudza powszechny zachwyt wśród fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Jej każdy ruch, wybór stroju i makijaż komentują bez przerwy media. Eksperci, zajmujący się zabiegami kosmetycznymi zwrócili uwagę na mały szczegół.

Czy Meghan Markle "poprawiała" twarz?

Księżna Susex zdaniem specjalistów nie dokonała żadnej inwazyjnej korekty urody. Jednak niektórzy twierdzą, że poprawiła wygląd wokół oczu. Kobieta miała wykonać zabieg przedłużenia rzęs. - Rzęsy Meghan wyglądają tak jakby w subtelny sposób zostały przedłużone. Zwłaszcza, że mają udoskonalone wykończenie, co na to by wskazywało. Są delikatnie zawinięte na czubku, dzięki czemu oczy wydają się być bardziej miękkie i nadają kobiecie odpowiedni wygląd - powiedział specjalista zajmujący się przedłużaniem rzęs. Jeśli doniesienia potwierdziłyby się, należy mieć na względzie, że Markle bardzo delikatnie ingeruje w swoje naturalne piękno. Być może związane jest to z pracą nad własnym wizerunkiem w otoczeniu specjalistów.

Światowe trendy w królewskiej rodzinie

Pomimo "zaszczytnych" stanowisk i napiętego grafiku dnia, członkowie rodzin królewskich żyją jak celebryci. Korzystają z trendów, ubierają się w znane marki, a ich kroki śledzone są na bieżąco przez media. Meghan Markle doskonale bawi się nowościami ze świata mody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Stonowane garnitury podkreśla charakterystycznymi butami. Sukienki w intensywnym kolorze przygasza skromnym makijażem. Ułożona ze szczegółami fryzura dodaje jej blasku. Jest piękna i subtelna, jednak podczas spotkań z ludźmi potrafi być także spontaniczna. Żonę księcia Harry'ego pokochali Brytyjczycy natychmiast! Etykiety uczy się każdego dnia. Konflikt z jej rodziną - Thomas Markle, który na bieżąco informuje tabloidy o sporach z córką oraz przyszywana siostra publikująca w mediach społecznościowych dość kontrowersyjne wpisy - stały się światową medialną burzą. Niemal każdego dnia docierają rozmaite informacje o wyborach Meghan. Zmęczona nową sytuacją i brakiem wsparcia ze strony najbliższych księżna Sussex podobno jest na skraju załamania. Ostatnio jednak udało jej się spędzić z mężem romantyczne chwile w Holandii. Planują także kilkutygodniowy wyjazd do Australii. Wtedy, może uda się młodym małżonką zadbać o swoje uczucie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  2. Książę George i księżniczka Charlotte skradli całą uroczystość! Wszyscy patrzyli tylko na nich
  3. Księżna Kate niedługo zostanie ciocią! Wiemy wszystko, znamy datę
  4. Skrzyżowanie pitbulla z jamnikiem
  5. Figura klepsydry
Następny artykuł