Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy

Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy Źródło: Fot. Twitter / Kensington Palace

Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym otrzymała tytuł Księżnej Sussexu, a jej mąż otrzymał tytuł Księcia Sussexu. Mimo tego, że para otrzymała tak zaszczytne tytuły, to jeszcze nigdy nie odwiedziła hrabstwa z oficjalną wizytą. Ten stan rzeczy już uległ zmianie.

Meghan Markle dostała tytuł nadany przez samą królową Elżbietę II. Bez wątpienia jest to ogromne wyróżnienie, zwłaszcza dla kogoś kto wcześniej nie był w żaden sposób powiązany z rodziną królewską. Niestety, wielkie wyróżnienia niosą za sobą również wielkie obowiązki. Jednego z nich, księżna wraz ze swoim mężem, dopełniła w środę.

Meghan Markle i Książę William odwiedzają Sussex

Hrabstwo Sussex znajduje się zaledwie 80 kilometrów od stolicy Wielkiej Brytanii, Londynu. Pierwszym miastem, które swoją obecnością zaszczyciła Meghan i Harry, było Chichester. Tam książęcą parę powitało pokaźne grono dzieci. Uczniowie ze szkoły Westbourne House School przygotowały nawet na tę okazję specjalny prezent - przewodnik po Sussex. Księżna Meghan była zachwycona tym podarunkiem i dziękując podkreśliła, że z całą pewnością będzie to przydatne przy planowaniu kolejnych wizyt. Następnym punktem odwiedzin było Bognor Regis. To właśnie tam para książęca wzięła udział w uroczystym otwarciu uczelni University of Chichester's Engineering and Digital Technology Park. Jeszcze później Meghan wraz ze swoim świeżo poślubionym mężem odwiedzili Brighton i Hove. Planując całe wydarzenie nie zapomnieli o spotkaniach z wolontariuszami, personelem i co najważniejsze, z podopiecznymi organizacji Survivors' Network, która zajmuje się wspieraniem ofiar nadużyć seksualnych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To dopiero początek

To pierwsza, lecz z całą pewnością nie ostatnia wizyta pary. Od ich ślubu minęło dopiero 5 miesięcy, więc na oficjalne spotkania i podróże mają jeszcze dużo czasu. Jedno jest pewne - Brytyjczycy ich uwielbiają. To, w jaki sposób przywitali i gościli Meghan i Harrego, wiele mówi o stosunku obywateli do nowej królewskiej pary. A jak wam podoba się Harry z żoną u boku? Czy Meghan ma szansę stać się godną następczynią Księżnej Diany, która tak bardzo była kochana przez mieszkańców Wielkiej Brytanii?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z ostatniej chwili: Głośny, kontrowersyjny polityk właśnie został wyrzucony z PiS!
  2. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
  3. Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Anny Przybylskiej. Jarosława Bieniuka czeka piekielnie trudny test
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News