Meghan Markle została całkiem sama. Przerażające doniesienia

Meghan Markle została całkiem sama. Przerażające doniesienia Źródło: Fot. screenshot

Meghan Markle jest Księżną Sussex-u już od blisko 5 miesięcy. Przez ten czas życie kobiety wywróciło się do górny nogami, bowiem wejście do rodziny królewskiej wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i zobowiązaniami. Kobieta podobno bardzo mało czasu spędza ze swoimi znajomymi, jest ciągle samotna i smutna. 

Meghan Markle, jak donosi radio Eska, wygląda ostatnio na strasznie smutną. Najczęściej widywana jest w wiejskim domu Harry'ego, w Oxfordshire, gdzie przebywa wyłącznie z pilnującym jej ochroniarzem. Nie tak wyglądają wyobrażania zwykłych ludzi o życiu Księżnej. Nowa Księżna nie może w ostatnim czasie spotkać się nawet z przyjaciółką. Od wielu lat Meghan i Victoria Beckham są sobie bliskie. Jednak Victoria, która od jakiegoś czasu zajmuje się projektowaniem ubrań, nie ma czasu na spotkania. Przyszedł czas pokazów, w związku z czym praca jest teraz najważniejsza. Na szczęście żona Harrego może polegać na Księżnej Kate, z którą często się spotyka i z którą zawsze może porozmawiać. W końcu kto lepiej zrozumie Księżną, niż druga Księżna?

Meghan Markle, zakazy i nakazy

Mimo bajecznego ślubu Księżnej Markle i Księcia Harrego, ich codzienne życie nie wygląda już tak kolorowo. Chociaż Markle świetnie się odnajduje w roli żony księcia Harry'ego, musi wprowadzić do swojego życia wiele zmian. Księżna nie może między innymi rozdawać autografów, co jest niesamowicie ciężkie dla byłej aktorki. Nie może również jeść w miejscach publicznych, bo to wiąże się z ryzykiem plotek i przykrych zdjęć. Wśród zakazów znajduje się także malowanie paznokci na inne kolory niż neutralne, plażowanie oraz chodzenie z gołymi nogami. Do tego ostatniego zakazu wyjątkowo skrupulatnie podchodzi Królowa Elżbieta II, która pilnuje aby rajstopy były w stonowanych kolorach. Całkiem sporo innowacji, jak dla osoby która przez 37 lat wiodła życie jak zwyczajna kobieta i nie musiała przejmować się wyszukanymi konwenansami.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozbieżne poglądy

Życie Księżnej wiąże się również z wieloma, ważnymi spotkaniami towarzyskimi. Te mogą być dla Meghan nieco kłopotliwe, biorąc pod uwagę, że wśród kręgów swoich zainteresowań elit znajdują się polowania. Nowa Księżna jest zdecydowaną przeciwniczką wszelkich krzywd jakie dzieją się zwierzętom, a co za tym idzie, spotkania z fanatykami zabijania nie są dla niej komfortowe. Do całej sytuacji odniosła się była już przyjaciółka Księżnej Diany, Colin Campbell: - Każdy po ślubie z członkiem rodziny królewskiej odkrywa jak nudne i żmudne może być to życie. Meghan już to odkryła - powiedziała. Czy rzeczywiście bycie księżnej jest takie piękne, jak wyobrażają to sobie małe dziewczynki? Czy warto jest się tak poświęcać i wywracać życie do góry nogami?Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące ludzi w Polsce odciętych od świata. To dopiero początek
  2. Nigdy niepublikowane teksty Kory zostaną ujawnione. Jej mąż podjął już decyzję
  3. Alimenty 2019: Tysiące dzieci straci świadczenie, będzie coraz gorzej
Następny artykuł