Meghan Markle bardzo szybko stała się ulubienicą brytyjskich mediów oraz nawiązała dobry kontakt z królową Elżbietą II. Jak się jednak okazuje, księżna ma już dość życia w świetle reflektorów. Niestety fani będą musieli się z nią wkrótce pożegnać.

Małżeństwo Markle z księciem Harrym wzbudzało na Wyspach ogromne emocje. Członek rodziny królewskiej bardzo długo nie mógł bowiem znaleźć prawdziwej miłości, a wielu Brytyjczyków sądziło, że już zawsze będzie wiódł życie wiecznego chłopca.

Co się dzieje z Meghan Markle?

Ostatecznie książę zdecydował się jednak na zaręczyny i ślub z amerykańską aktorką. Chociaż gwiazda zdawała sobie sprawę z tego, jak będzie wyglądała jej codzienność u boku ukochanego, ostatecznie nie wytrzymała ciążącej na niej presji.

Na każdym kroku obserwowali ją bowiem nie tylko fotoreporterzy, ale także specjaliści od etykiety. Markle była wielokrotnie krytykowana, a jej życie komplikowali nawet członkowie rodziny, którzy negatywnie wypowiadali się o księżnej oraz próbowali zarobić na jej ślubie.

Markle ma już dość

Ostatecznie księżna podjęła więc decyzję o usunięciu się w medialny cień. Gorąco poparł ją ponoć małżonek, który niezwykle martwi się o ukochaną.

Już wkrótce para przeniesie się więc na dłuższy czas do wiejskiego domku monarchii The Great Tew Estate w Cotswold. Brytyjczycy będą więc musieli pożegnać się z ulubienicą i przyzwyczaić do tego, że nie pojawi się na publicznych wydarzeniach związanych z Koroną.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska straciła SETKI TYSIĘCY złotych! Fani się od niej odwrócili

ZOBACZ TAKŻE: Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. „Gruba, brzydka, rozczochrana”

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pokazała się nago w wannie! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Meghan Markle
Fot. Wikimedia Commons
Meghan Markle
Fot. Intagram.com/Meghan Markle
Meghan Markle
Fot. Wikimedia Commons

Czy sądzisz, że książę Harry i Meghan Markle są dobrą parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]


17 królewskich dzieci, którymi zachwyca się cały świat