Meghan Markle
Fot. Facebook/The Royal Family
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

Wszyscy teraz znienawidzą Meghan Markle?! To nie mieści się w głowie

Meghan Markle w zaledwie kilka miesięcy stała się postacią rozpoznawalną na całym świecie. Chociaż popularność zyskała już wcześniej, jako aktorka, to nie można porównywać sławy jaką niesie za sobą granie w serialach, do tej, która rozpoczyna się w momencie dołączenia do rodziny królewskiej. Każde jej potknięcie jest wytykane, a to niesie za sobą poważne konsekwencje wizerunkowe.

Na wizerunku Meghan Markle powoli zaczynają pojawiać się pierwsze rysy. Sympatia do kobiety to w ostatnim czasie prawdziwy rollercoaster - najpierw wszyscy pokochali ją w roli nowej księżnej, później zaczęli oceniać za każde złamanie protokołu. Gdy na jaw zaczęły wychodzić nieprzychylne jej informacje, wiele osób odwróciło się od niej raz na zawsze.

Meghan Markle wyszła za mąż, aby zrobić światową karierę

Piers Morgan to brytyjski dziennikarz. Mężczyzna przez wiele lat był bliskim znajomym Meghan Markle, przez co wie o niej naprawdę dużo. Mężczyzna wyjawił szokującą prawdę o kobiecie. Według niego Meghan wyszła za mąż po to, aby zyskać sławę i stać się "kimś". - Będę szczery, miałem z nią do czynienia i nie było to przyjemne. Meghan Marle po ślubie z księciem Harrym zmieniła się, co świadczy o tym, że jest po prostu małą karierowiczką. Na ślubie był tylko jeden członek jej rodziny, zaproszenie reszty było zbyt ryzykowne - zdradził. Ma do niej żal o to, że od kiedy stała się księżną, w ogóle nie chce utrzymywać z nim kontaktu. - Poznała kogoś ważniejszego (...) Dostała rolę życia i wyciśnie z niej tyle, ile się da - wyjawił.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej

Dziennikarz zeswatał Harry'ego i Meghan. Kobieta powinna być mu wdzięczna

Według Piersa Morgana, księżna powinna być mu wdzięczna. Z jego relacji wynika, że to właśnie on stoi za zapoznaniem aktorki i księcia. Opowiedział, że gdyby nie on, to para być może nigdy by się ze sobą nie związała. To właśnie on popchnął Meghan do tego, aby wsiadła do samochodu, którym jechał Harry. Ona jednak nie umie tego docenić. Dziś nie odbiera nawet od niego telefonów. - Wepchnąłem ją do taksówki, w której on już siedział - wspomniał. Powiedział również, że ani trochę nie jest mu szkoda księżnej. Według niego nieprzychylne tytuły w gazetach to cena za to, że w jednej chwili stała się kimś ważnym. Wchodząc do rodziny królewskiej powinna być świadoma tego, jakie konsekwencje to za sobą niesie. - To część umowy. Chcesz mieszkać w pałacach na nasz koszt, będziesz ozdabiać okładki - brutalnie podsumował.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna w PiS! Pawłowicz zmieszana z błotem na oczach Kaczyńskiego
  2. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  3. Pogrzeb partnera Ireny Santor. Tak pożegnano kultowego polskiego artystę
  4. Wszyscy mówią tylko o żonie Kamila Stocha! Jej poczynania robią porażające wrażenie
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News