Nie tylko dziecko. Meghan Markle czekają kolejne wielkie zmiany w życiu
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Nie tylko dziecko. Meghan Markle czekają kolejne wielkie zmiany w życiu

Meghan Markle i książę Harry przygotowują się do kolejnej wielkiej zmiany w swoim życiu. Najpierw ślub, potem ciąża Meghan, a teraz przed nimi kolejna ważna decyzja.

Meghan Markle, kiedyś aktorka i aktywistka społeczna, a od maja księżna Sussex, mieszka obecnie w Londynie wraz ze swoim mężem, księciem Harrym. Ich siedzibą jest Nottingham Cottage, obok pałacu Kensington w Londynie. Ich bezpośrednimi sąsiadami jest inne królewskie małżeństwo, czyli książę William i księżna kate.

Meghan Markle powoduje konflikty?

Księżna Meghan wraz z mężem mają szykować się do opuszczenia swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania i przenieść się do Frogmore House w Windsorze, gdzie obyła się uroczysta sesja zdjęciowa pary książęcej oraz ich wesele. O przeprowadzce miały ponoć zdecydować niesnaski i kłótnie pomiędzy Meghan i Kate, które ponoć są dosyć częste. Podobno już od samego początku obie panie podchodziły do siebie niechętnie i z pewną rezerwą. Komentatorzy wskazują na głębokie różnice w ich pochodzeniu i doświadczeniu. Mało tego, konflikt między paniami miał też spowodować częstsze napięcia pomiędzy braćmi, Williamem i Harrym.

Praktyczne powody przeprowadzki

Inne głosy wskazują także na bardziej prozaiczne powody przeprowadzki książęcej pary. Podstawową kwestią są narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. W Nottingham Cottage para dysponuje "tylko" dwoma sypialniami, pokojem dziennym, pokojami gościnnymi i kuchnią, co jak na standardy książęce nie brzmi zbyt okazale.DALSZY CIĄG ARTYKUŁU POD GALERIĄ
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Pierwszym pomysłem na rozwiązanie problemu z miejscem miało być przeniesienie pary książęcej do bardziej reprezentacyjnej, większej części pałacu Kensington, jednak Meghan i Harry woleli przeprowadzkę do Frogmore. Komentatorzy wskazują, że para zdecydowała się na ten krok, by móc nieco uwolnić się od zainteresowania w czasie, kiedy Meghan wciąż uczy się dworskiej etykiety, a ponadto przygotowuje się do bycia mamą. Zbudowana w XVII wieku rezydencja ma dziesięć pokoi, spa, siłownię i salę do jogi, którą Meghan regularnie uprawia. Ponadto we Frogmore ma zamieszkać także matka Meghan, Doria Ragland, która będzie pomagać jej przy porodzie. Frogmore House jest prezentem dla pary od królowej Elżbiety, prezentem niezwykle hojnym, bo renowacja i modernizacja posiadłości oraz dostosowanie jej do potrzeb rodziny królewskiej miało kosztować aż 7 milionów złotych. Posiadłość wzięła swoją nazwę od żab, które mają wyjątkowo licznie występować na okolicznych bagnistych terenach. Ponadto do posiadłości przynależy sztuczne jezioro, Frogmore Lake.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Które psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Meghan Markle pogrążyła się w żałobie. Cała Wielka Brytania składa kondolencje
  4. Szokujące plany Zenka Martyniuka. Nie uwierzycie, co chciał zrobić
  5. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News