meghan_po
yt/UKTV
Anna Maria Guziewska - 20 Grudnia 2018

Złe warunki pracy, głodowe pensje, bezkresny stres. Pomocnicy Meghan Markle okrywają mroczne karty

Meghan Markle odkąd pojawiła się w Wielkiej Brytanii, nie znika z okładek brukowców. Od ślubu książęcej pary wiele się zmieniło na królewskim dworze. Problemy z etykietą, wpadki modowe, aż w końcu - skandale wokół współpracowników. Ujawniono kulisy pracy dla Amerykanki.

Meghan Markle ma być wymagająca i kapryśna. Takie wiadomości pojawiają się od wielu miesięcy i już nie ma wątpliwości, że w tej plotce musi być ziarno prawdy. Potwierdzeniem tezy mogły być masowe zwolnienia współpracowników pięknej Amerykanki. Ci, zdradzają, jak niskie pensje oferuje monarsza rodzina.

Co mówią współpracownicy Meghan Markle? Brytyjski skandal z Harrym w tle

Okazuje się, że piękna księżna Sussex musi się zmierzyć z kolejnym skandalem. Pracownicy królewskiego dworu ujawnili, ile zarabiają i jak są traktowani przez aktorkę. W przeliczeniu na złotówki, współpracownicy Markle otrzymują trzynaście złotych mniej niż przewiduje najniższe wynagrodzenie w stolicy Wielkiej Brytanii. To właśnie zarobki miały być przyczyną odejścia wielu długoletnich współpracowników dworu. Ci zgłaszali także, w jaki sposób są traktowani przez żonę Harry'ego. Meghan jest złośliwa, bywa nieprzewidywalna - tak mówi o niej monarszy personel. Kilka tygodni temu jeden ze współpracowników powiedział, że kobieta wstaje każdego dnia o piątej rano i wymaga, aby wszyscy mieszkańcy byli na każde jej żądanie. Oprócz tego ma specyficzne prośby, których nie mogą jednak zrealizować "poddani".

Utrata bliskich współpracowników

W październiku od Meghan odeszła asystentka. Chociaż media spekulowały, że pracownica dworu podkochiwała się w księciu Sussex, okazuje się, że to właśnie sposób traktowania i niskie płace zmieniły plany zawodowe asystentki. Pracę zakończyła także Samantha Cohen, która na dworze królewskim spędziła siedemnaście lat. Niedawno pojawiła się informacja, że odszedł od Harry'ego jego bliski współpracownik Edward Lane Fox. Mężczyzna miał dość atmosfery. Do książęcej pary dzisiaj przylgnęła łatka "wyzyskiwaczy".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pracownik w Polsce i w NiemczechKto pracuje więcej: Polacy cy Niemcy? Różnica POWALA!Czytaj dalej
Meghan Markle we wtorek pojawiła się w domu dla starców. Wybrała dość obcisłą sukienkę i dało się zauważyć, że nie tylko ciążowy brzuszek, ale i fałdki na plecach, które podkreślały, że przybyło jej kilka ponadprogramowych kilogramów. Natychmiast zaczęto porównywać ją do księżnej Kate, która swoje trzy ciąże przeszła pełna wigoru i w świetnej formie. Ciekawe, czy żona Williama lepiej traktuje swoich współpracowników? Na razie książęca para nie zabrała głosu w sprawie spekulacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  2. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  3. Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
Agnieszka OsieckaCo Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News