Meghan Markle pokazała zdjęcie dziecka! Brytyjczycy zachwyceni

Meghan Markle pokazała zdjęcie dziecka! Brytyjczycy zachwyceni Źródło: Screenshot z youtube.com/TODAY

Meghan Markle w końcu opublikowała na Instagramie fotografię royal baby, które przyszło na świat zaledwie kilka dni temu. Brytyjczycy, którzy nieustannie świętują narodziny kolejnego potomka rodziny królewskiej są zachwyceni.

Meghan Markle zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia malutkiego hrabiego Archiego Harrisona. Jej synek, który ma zaledwie tydzień, jest teraz oczkiem w głowie księżnej.

Przy okazji publikacji Meghan zdecydowała się na dość odważne wyznanie, które wywołało w mediach niemałe poruszenie.

Meghan Markle 6 maja urodziła. Na świat przyszedł hrabia Archie Harrison

Odkąd media dowiedziały się, że księżna Sussexu jest w ciąży, nie odstępowano jej na krok. Złośliwi paparazzi nieustannie podążali za książęcą parą w celu zdobycia materiałów, które w sieci rozchodziły się wśród użytkowników niczym świeże bułeczki. Szczególne poruszenie wywoływał powiększający się brzuch Meghan Markle, a także niemowlę, które kopało swoją mamę, co udało się uchwycić niektórym fotoreporterom.

6 maja mały hrabia Archie przyszedł na świat - powiększając rodzinę królewską o kolejnego potomka. Mały arystokrata od swoich pierwszych godzin życia wywoływał ogromne emocje wśród milionów obserwatorów królewskiego dworu. Media były ciekawe wszystkiego. Zastanawiano się nad płcią dziecka, a także nad imieniem. Na szczęście zagadki te zostały szybko rozwiązane przez samą książęcą parę, która tuż po porodzie opublikowała na Instagramie obszerną informację związaną z Archiem, a następnie dwa dni później Meghan i Harry publicznie pokazali się ze swoim dzieckiem mediom. Harry niósł je dumnie na swoich rękach, a uśmiechnięta od ucha do ucha Meghan urokliwie spoglądała w obiektyw i chętnie udzielała odpowiedzi na każde pytanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie, które poruszyło świat

Teraz Meghan postanowiła także podzielić się z internautami zdjęciem, które według "FAKT24" należy do jej prywatnej kolekcji. Zdjęcie ma wydźwięk artystyczny, bowiem widać na nim jedynie stópki małego hrabiego na tle niebieskich kwiatów. Ubrany jest także w białą szatę, która prawdopodobnie symbolizuje niewinność i szlachetność.

Przy okazji fotografii Meghan wyznała także, że nadal pamięta o swoich korzeniach. Księżna pochodzi bowiem z Ameryki Północnej, a konkretnie z USA. Na dowód swojej lojalności wobec kraju, z którym nadal złączona jest sercem, zamieściła poniższy cytat.

 - Moja matka była moim pierwszym państwem, pierwszym miejscem, w którym kiedykolwiek żyłem - czytamy fragment wiersza Nayyiraha Waheeda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News