Meghan Markle zamieszka z dzieckiem za granicą?! Księżna już szuka domu poza Wielką Brytanią

Meghan Markle zamieszka z dzieckiem za granicą?! Księżna już szuka domu poza Wielką Brytanią Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle 6 maja została mamą. Nie minęło dużo czasu, a księżna znów planuje postąpić wbrew wszelkim regułom. Już wkrótce może opuścić wyspy brytyjskie, by zamieszkać w innym kraju. Fani rodziny królewskiej są zdruzgotani.

Meghan Markle w końcu urodziła swoje pierwsze dziecko. Wielbiciele rodziny królewskiej nie mogli jednak długo świętować, bowiem okazało się, że już niebawem żona księcia Harry'ego może zmienić miejsce zamieszkania. Argumenty są bezdyskusyjne.

Meghan Markle opuści Wielką Brytanię? Ma ważne powody, by to zrobić

Fani dopiero co odetchnęli po długim oczekiwaniu na poród Meghan Markle, jednak spokój nie potrwał długo. Obawiają się, że księżna Sussex może już wkrótce wyprowadzić się ze swojej świeżo wyremontowanej willi w Wielkiej Brytanii. Podobno jej celem jest samo Los Angeles.

Tak przynajmniej twierdzą bliscy znajomi Amerykanki z czasów, gdy zajmowała się aktorstwem. Według nich świeżo upieczona mama royal baby jest typem kalifornijskiej dziewczyny, która tylko w Hollywood będzie się czuć szczęśliwa.

- Meghan to dziewczyna z Kalifornii. Łatwiej się jej tutaj oddycha a Hollywood jest w jej DNA. To tutaj zawsze chciała być i tu chce powrócić. Dzięki przeprowadzce do Kalifornii miałaby też niezależność od pałacu i od prasy brytyjskiej - twierdzą. 

To jednak nie jedyny powód. Powodów takiej decyzji jest o wiele więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Sussex ma ważne powody, by opuścić wyspy. Myśli o przyszłości dziecka

Meghan Markle ma także inne powody, by rozważać przeprowadzkę do swojej ojczyzny. W Stanach Zjednoczonych mieszka jej mama, Doria Ragland, z którą jest bardzo zżyta. Gdyby księżna Sussex z synem zamieszkała właśnie tam, dziecko mogłoby mieć więcej kontaktu ze swoją babcią.

Ponadto, właśnie tam mieszka najwięcej znajomych Amerykanki, którzy sami wychowują swoje małe dzieci. Książę mógłby się z nimi bawić i dorastać, jak każdy inny chłopiec. Żona księcia Harry'ego mogłaby pokazać mu miejsca, w których sama spędzała czas jeszcze jako brzdąc.

Rodzina królewska z pewnością nie będzie zachwycona, jeśli była aktorka postanowi opuścić Wielką Brytanię. Dzieci książęcych par mają być wychowywane w specyficzny sposób, a to, jak wyglądałoby dorastanie oraz edukacja royal baby w innym kraju byłoby całkowicie sprzeczne z tradycją monarchii.

Jak na razie nie wiadomo, co sama zainteresowana ma do powiedzenia. Być może już wkrótce postanowi zabrać głos w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Była dziewczyna idola z "Tańca z gwiazdami" podbija TVP. Ich rozstanie było ciosem dla internautów
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  6. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News