Ogromne poruszenie na Wyspach Brytyjskich. Meghan Markle zaczęła już rodzić?!

Ogromne poruszenie na Wyspach Brytyjskich. Meghan Markle zaczęła już rodzić?! Źródło: .

Meghan Markle zaczęła rodzić - takie przypuszczenia pojawiają się w wielu serwisach informacyjnych. Wiele wskazuje na to, że długo oczekiwane royal baby wkrótce pojawi się na świecie. Brytyjczycy oczekują w napięciu.

Meghan Markle zaczęła już rodzić - takie wieści podają serwisy informacyjne w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Wiele wskazywało na to, że długo oczekiwany poród księżnej Sussex rozpocznie się w święta Wielkanocy. Buckmacherzy przekonywali, że nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej może pojawić się już w czasie świąt.

Media pozostają czujne. Wiele wskazuje na to, że poród Meghan Markle mógł się już rozpocząć. Wskazuje na to jeden fakt, który zwrócił szczególną uwagę dziennikarzy. 

Meghan Markle urodzi lada chwila? Jej matka jest już w Wielkiej Brytanii

Prasa podała, że do Wielkiej Brytanii przyleciała już Doria Ragland, matka Meghan Markle. Kobieta, która na co dzień mieszka i pracuje w Kalifornii najprawdopodobniej zaplanowała wizytę w Europie w czasie narodzin swojego wnuka. 

Matka Meghan Markle towarzyszyła córce we wszystkich ważnych momentach życia. Była obecna między innymi na jej ślubie z księciem Harry'm. Księżna Sussex nie wyobraża sobie, że mogłoby zabraknąć tak ważnej osoby podczas narodzin pierwszego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Księżna Sussex urodzi lada chwila? Brytyjczycy czekają w napięciu

Brytyjczycy i wielbiciele rodziny królewskiej na całym świecie w napięciu czekają na kolejne doniesienia na temat porodu Meghan Markle. Wiadomo, że matka, z którą ciężarna księżna jest bardzo związana, przebywa już w Londynie i wspiera córkę w czasie rozwiązania.

Media donoszą, że Doria Ragland będzie wspierała córkę w czasie porodu i pierwszych dni po nim, jednak nie zamieszka w posiadłości Harry'egi i Meghan. Najprawdopodobniej zamieszka w apartamencie jednego z hoteli w pobliżu rezydencji Frogmore Cottage.

Należy spodziewać się, że w mediach lada chwila pojawi się oficjalna informacja o narodzinach nowego członka rodziny królewskiej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

źródło: Plejada

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News