Meghan Markle przeszła ciężki zabieg?! Ujawniono szokujące zdjęcia

Meghan Markle przeszła ciężki zabieg?! Ujawniono szokujące zdjęcia

Meghan Markle bez wątpienia nie ma u boku księcia Harry'ego łatwego życia. Chociaż cieszy się dużą popularnością, wciąż narażona jest na ogromną krytykę zarówno ze strony znawców zasad etykiety, jak i samych Brytyjczyków. Kiedy jednak na Wyspach pojawiły się głosy, że księżna mogła przejść serię zaskakujących zabiegów, opinia publiczna była zaszokowana.

Meghan Markle przeszła bardzo długą i trudną drogę, zanim stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego była oczywiście aktorką, jednak zdecydowała się porzucić ten zawód, będący jednocześnie największą pasją, dla miłości.

Co internauci zarzucają Meghan Markle? Zadziwiające teorie fanów

Księżna musiała po zaręczynach zrezygnować z wielu dotychczasowych nawyków. Przestała pojawiać się na licznych show-biznesowych imprezach, porzuciła skąpe kreacje oraz prywatne konta na portalach społecznościowych. Wciąż była niestety krytykowana przez wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy okazali się niechętni wobec kobiety o afroamerykańskich korzeniach, mieszkającej na stałe w Stanach Zjednoczonych. Jako że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat monarchia zdecydowanie zliberalizowała przepisy dotyczące książęcych ślubów, królowa Elżbieta nie stanęła na drodze miłości swojego wnuka do Meghan. Para pobrała się i często reprezentuje Koronę na różnego rodzaju oficjalnych uroczystościach.

Czy Meghan Markle wybieliła swoją skórę? Te zdjęcia mają to udowadniać

Plotki i domysły dotyczące obecnych działań oraz przeszłości księżnej nie mają jednak końca. W Wielkiej Brytanii pojawiły się właśnie dość kuriozalne głosy, według których Markle miała po ślubie... przejść zabiegi wybielające skórę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż większa część opinii publicznej odniosła się do podobnych teorii w sposób prześmiewczy, jej zwolennicy jako dowód pokazują zdjęcia księżnej wykonane przed zaręczynami oraz już po nich. Trzeba przyznać, że na wybranych fotografiach rzeczywiście widzimy różnice w kolorze skóry członkini rodziny królewskiej. Nie wiemy jednak, czy nie były one po prostu wybierane sposobem pod tezę. Czynników, które mogły wpłynąć na ten stan rzeczy, jest jednak kilka. Wśród nich wymienia się przede wszystkim wizyty na solarium, inny dobór kosmetyków do makijażu, czy też po prostu specyficzne światło, które wpłynęło na koloryt fotografii. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa medialna burza, którą na Wyspach stara się rozkręcić zaskakująco duża liczba internautów, wierzących w teorię o wybielaniu skóry przez księżną. Meghan Markle Fot. Screen Kozaczek.pl Meghan Markle Fot. Screen Kozaczek.pl Meghan Markle Fot. Screen Kozaczek.pl Meghan Markle Fot. Screen Kozaczek.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Pamiętacie Jolę Rutowicz z Big Brothera? Jej metamorfoza jest SZOKUJĄCA
  2. Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach
  3. Michał Szpak po raz pierwszy szczerze o swoim związku. Zaskakujące wyznanie
  4. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora
Następny artykuł