meghan markle_po
yt/The Sun
Anna Maria Guziewska - 23 Listopada 2018

Wyrzucą Meghan Markle z Pałacu? Skandal rozrywa Wyspy Brytyjskie

Meghan Markle znowu w centrum skandalu. Okazuje się, że księżna Sussex daje odczuć pracownikom, że to ona jest najważniejsza. Łamanie etykiety, plotki wokół rodziny, niejednoznaczna przeszłość i kontrowersyjne zachowanie na dworze - czy szykuje się spektakularny skandal?

Meghan Markle wie, że media na całym świecie o niej mówią. Z całą pewnością jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych mieszkanek brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Sussex przez wiele miesięcy była traktowana pobłażliwie zarówno przez ekspertów dworskich, jak i przez królową Elżbietę. Okazuje się, że współpracownicy mają dość jej zachowania i zaczynają donosić o dziwactwach pięknej Amerykanki.

Co się dzieje z Meghan Markle. Czy księżna Sussex poniesie konsekwencje swojego zachowania?

Zaczęło się od kontrowersyjnej przeszłości kobiety. Dla wielu członków brytyjskiego dworu dość skandaliczny był fakt, że Markle jest rozwódką. Później, okazało się, że na jaw zaczęły wychodzić tajemnice jej rodziny. Thomas Markle chętnie donosił o kulisach dość nietypowej relacji z córką. Komentował jej życie prywatne i wybory. Zachowanie księżnej z pewnością stało się już wtedy problemem dla królewskiej rodziny. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty. Żona Harry'ego podobno wstaje codziennie o 5:00 rano i wymaga od pracowników, aby ci byli na każde jej zawołanie. Niedawno poinformowano, że asystentka księżnej odeszła z pracy, bo nie potrafiła sobie poradzić z presją. Inni donoszą, że została zwolniona, bo miała flirtować z księciem. Nie wiadomo jednak, czy udało się znaleźć zastępstwo dla kobiety. Nie traktuje służby formalnie, wymaga za wiele i jest nie do zniesienia w pałacu - takie informacje przekazują mediom współpracownicy księżnej. Meghan Markle może się okazać jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Wielkiej Brytanii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Olga KalickaTe gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!Czytaj dalej
Eksperci wskazują, że regularne łamanie etykiety przez Markle może spowodować przykre w skutkach sytuacje. Elżbieta II jest zaniepokojona nastrojami w Wielkiej Brytanii i zdaje się, że szybko będzie chciała im przeciwdziałać. Meghan oczekuje swojego pierwszego dziecka. Stan, w którym się znajduje, może tłumaczyć jej nietypowe zachowanie. Mimo wszystko kobieta budzi wiele kontrowersji. Czy zaważy na wizerunku całej królewskiej rodziny?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana by tego nie zniosła! Oto, co naprawdę myślał o niej książę Karol
  2. Księżna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jaw
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Kryzys w związku? 10 oznak, że to już koniec
 
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News