Meghan Markle wyprowadza się z pałacu! Wielka afera rozbija rodzinę królewską

Meghan Markle wyprowadza się z pałacu! Wielka afera rozbija rodzinę królewską

Meghan Markle cały czas jest jednym z głównych tematów w brytyjskich mediach. Teraz z wysp doszła do nas informacja o tym, że księżna Sussex wraz ze swoim mężem wyprowadza się z Pałacu Kensington.

Meghan Markle wraz ze swoim mężem Harrym niezmiennie pozostaje jednym z najgłośniejszych tematów w Wielkiej Brytanii. Jej dołączenie w szeregi rodziny królewskiej wiązało się z wieloma kontrowersjami, podobnie jak jej panowanie jako księżna. Dodatkowo informacja o jej ciąży zaskoczyły wszystkich miłośników rodziny królewskiej. Oczywiście było to bardzo miłe zaskoczenie, ponieważ od momentu jej ślubu z księciem Harrym wszyscy czekali na takie wieści. Teraz brytyjskie media donoszą o nadchodzącej wielkiej zmianie w życiu księżnej i księcia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Meghan Markle opuszcza Pałac Kensington

Meghan wraz ze swoim mężem początkowo zajęli północną część królewskiej posiadłości Kensington Palace. Do głównej, w której mieszka William oraz Kate mieli się przenieść po wielkim remoncie, który pochłonął przeszło milion funtów. Jednak jak się okazuje, do niczego takiego nie dojdzie. Media donoszą o tym, że Meghan oraz Harry nie chcą mieszkać razem z Wiliamem i Kate, a zewsząd dobiegają informacje o ogromnym kryzysie w ich relacji! Świeżo poślubieni małżonkowie postanowili przede wszystkim postawić na spokój i prywatność, zwłaszcza że już niebawem na świecie ma się pojawić ich pierwsze dziecko. Konflikt między parami szybko stał się sensacją mediów, które doniosły już że rodzina królewska zaczyna się rozpadać. W ten sposób będą mieli do swojej dyspozycji znacznie więcej miejsca oraz upragniony spokój, a to jest bardzo istotne w przypadku wychowywania małego dziecka. - Mają już swoje rodziny. Chcieliby zająć się własnymi gospodarstwami domowymi. Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate - informuje The Sun.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książęca para zdeterminowana

Jednak nie jest to jedyny podawany powód, który zadecydował o podjęciu takiej, a nie innej decyzji. Wszystko przez narastające napięcie pomiędzy braćmi. Wedle podawanych informacji pomiędzy Harrym i Wiliamem coraz częściej dochodziło do licznych starć, które ostatecznie mogły się skończyć naprawdę źle. Meghan i Harry byli tak zdeterminowani odnośnie do przeprowadzki, że rozważali nawet zakup własnego mieszkania i odrzucenia życia na koszt podatników. - Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensigton. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różne życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku i samochody, jakie do nich pasują. Ferrari, a może Fiat?
  2. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  3. Syn Kuby Wojewódzkiego to nie plotka? Sensacyjne spekulacje mediów
  4. Królowa polskiej muzyki szczerze o seksie po menopauzie
  5. Edyta Górniak w szpitalu! Leży pod kroplówką
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News