Meghan Markle pełni funkcję księżnej od zaledwie pół roku. Okazuje się, że przez ten stosunkowo krótki czas, kobieta zdążyła już pokazać swoje ciemne oblicze i nie chodzi tu o jej małżeńskie relacje. Zachcianki i humory świeżo upieczonej księżnej sprawiły, że jedna z kobiet pracujących w pałacu postanowiła zrezygnować ze swojego stanowiska.

Meghan Markle to świetnie wykreowana postać pod kątem PR. Jaka jest jednak księżna Sussexu, gdy gasną flesze fotoreporterów, a kamery nagrywające przemówienia są wyłączane? Wieści dochodzące z pałacu mogą naprawdę zaskoczyć.

Meghan Markle wykańcza psychicznie? Jej asystentka odchodzi z pracy

Media obiegła wieść o tym, że osobista asystentka księżnej Meghan odchodzi z pracy. Pałac co prawda nie wydał jeszcze w tej kwestii żadnego oficjalnego komunikatu, jednak według nieoficjalnych wiadomości wynika, że Markle jest wyjątkowo kapryśną osobą, jeśli chodzi o współpracę.

Melissa była dla Meghan bardzo bliska od samego początku jej istnienia w rodzinie królewskiej. Asystentka wspierała ją w przygotowaniach do ślubu, a także pocieszała gdy cały świat plotkował o jej ciężkich relacjach z rodziną. Co takiego się stało, że Meghan w jednej chwili straciła oparcie w Melisie? Według wielu osób chodzi o nieznośną naturę nowej księżnej.

Meghan zrobi wszystko, by odnieść sukces

O humorkach Meghan wypowiedziały się osoby z jej bliskiego otoczenia. Niestety, nie są to miłe słowa. Nieprzyjemną prawdę ujawnił Robert Jobson, który pełni funkcję królewskiego biografa. Mężczyzna wydał ostatnio swoją najnowszą książkę, w której napisał kilka gorzkich słów o nowej członkini rodziny królewskiej. Z jego słów wynika, że Meghan jest rozpuszczona, a jej mąż Harry również nie odnosi się do swoich pracowników tak, jak należy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

– Co Meghan zechce, to dostaje (…) Przygotowania Meghan do ślubu były tak bardzo stresujące, że Harry stał się nadąsany i porywczy w stosunku do pracowników – wyjawił nadworny biograf.

O Meghan wypowiedziała się również jej dawna asystentka, Giny Nelthorpe-Cowne. Kobieta wyznała, że Markle, aby zrobić karierę, zrobi prawie wszystko. Jest ona bowiem niesamowicie zdeterminowaną osobą.

Jaka jest prawda? To najpewniej pozostanie tajemnicą pałacu. Chyba, że byłe asystentki postanowią upublicznić niewygodne dla rodziny królewskiej fakty. Może kiedyś będziemy doczekamy się książki na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal na pokładzie polskiego samolotu! Pasażerowie nie mogą uwierzyć, to się naprawdę wydarzyło
  2. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  3. Paździochowa z Kiepskich prywatnie ma MAKABRYCZNE zainteresowanie. Przeraziła nawet nas!
  4. Najgorsza możliwa wróżba sprawdzi się? Krzysztof Jackowski o uderzeniu asteroidy
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?

Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają