Meghan Markle po urodzeniu dziecka ucieknie z Wielkiej Brytanii?! Ekspert ujawnia prawdę

Meghan Markle po urodzeniu dziecka ucieknie z Wielkiej Brytanii?! Ekspert ujawnia prawdę

Meghan Markle po urodzeniu dziecka wyjedzie z Wielkiej Brytanii? Właśnie pojawiły się doniesienia, sugerujące, że piękna księżna nie będzie chciała wychowywać swojego pierwszego potomka blisko królewskiej rodziny. Informację przekazał ekspert, a media zwracają uwagę, że jej ewentualna decyzja przyniosłaby skandal na niewyobrażalną skalę.

Meghan Markle postanowiła, że po urodzeniu dziecka będzie chciała wyemigrować. Taką wiadomość przekazała jedna z ekspertek królewskiego dworu. Okazuje się, że plany księżnej Sussex mogą zaskoczyć wielu Brytyjczyków.

Czy Meghan Markle wyjedzie z Wielkiej Brytanii? Ekspert ujawnia

Żona Harry'ego musi się mierzyć z ostrą krytyką zarówno ze strony mediów, jak i bliskich księcia. Okazuje się, że w związku z panującą presją, księżna będzie chciała wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Nie tylko własne intencje, ale zapowiedź królewskich podróży skierują piękną Amerykankę na Zachód. Informację potwierdziła jedna z ekspertek zajmująca się problematyką dworu. Okazuje się, że nie nie tylko względy prywatne kierują książęcą parą. Wizyta monarchów w Stanach Zjednoczonych była planowana już pod koniec 2018 roku. Stan Meghan jednak nie pozwolił na dalekie podróże. Z okazji chce skorzystać Amerykanka jak najszybciej. Podobno w planie podróży jest także Los Angeles, gdzie ma się zatrzymać u swojej mamy. Po urodzeniu dziecka będzie chciała je mieć blisko przy sobie. Meghan z pewnością w podróż zabierze swojego pierwszego potomka. Chociaż organizacja samych przelotów może być trudna dla niemowlaka, para stara się przygotować na każdą możliwość.

Księżna w centrum uwagi. Jak sobie radzi ze sławą?

Gdy została żoną Harry'ego szybko się okazało, że wzbudza ogromne kontrowersje. Kobieta miała łamać etykietę i unikać odpowiedzialności za swoje zachowanie. Mimo wszystko Brytyjczycy ciepło ją przyjęli i czekali aż ta da potomka dotychczas buntowniczemu księciu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Informacja o jej ciąży ucieszyła wielu. Fani historii królewskiego dworu zauważali, że jej obecność liberalizuje nastroje i daje mnóstwo... powodów do plotek. Pomimo licznych kontrowersji trudno znaleźć bardziej barwną i nietuzinkową postać, która wzbudzałaby obecnie równie intensywne emocje. Czy plotki o jej wyjeździe do Stanów Zjednoczonych się potwierdzą? Niektórzy spekulują, że w końcu odwiedzi schorowanego ojca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  2. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  3. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News