Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową"

Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową" Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle od zawsze była bardzo nietypową księżną. Wielokrotnie pokazywała, że mimo swojego zobowiązującego tytułu robi to, na co ma ochotę. Teraz po raz kolejny zaskoczy Brytyjczyków - chce wrócić do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle pokazała już wiele razy, że obowiązujący ją protokół królewski traktuje bardzo niepoważnie. Media co jakiś czas donoszą o kolejnych buntowniczych pomysłach żony księcia Harry'ego, jednak największą popularnością cieszy się teoria, że była aktorka wybierze na czas porodu inny szpital niż nakazuje tradycja. To jednak nie koniec kontrowersyjnych planów.

Meghan Markle opuści Wielką Brytanię? Wiele za tym przemawia

Zagraniczne media rozpisują na temat planów Meghan Markle zaraz po porodzie. Jeszcze niedawno głośno było o jej zamiarze przeprowadzenia się do Afryki. Według informatorów, była aktorka i jej mąż bardzo lubią Czarny Kontynent, na którym zamierzali na stałe zamieszkać. Książęca para miałaby wtedy pełnić rolę ambasadorów Wielkiej Brytanii.

Jak na razie ta plotka została wyparta przez inną, bardzo podobną pogłoskę. "The Sun" podaje, że księżna Sussex najprawdopodobniej zdecyduje się wrócić do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Według dziennikarzy, zaraz po urodzeniu royal baby chciałaby wrócić do miejsc, gdzie sama dorastała. Dzięki takiemu ruchowi mogłaby być także bliżej swojej mamy, którą bardzo kocha.

Podobno to właśnie chęć utrzymania stałego kontaktu z 62-letnią Dorią Ragland ma głównym motywem Meghan Markle. Amerykanka pragnie być przy niej, zwłaszcza w nowej roli matki. Być może chce, aby bardziej doświadczona, zaufana kobieta pokazała jej, jak właściwie zająć się niemowlęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Wiele osób z bliskiego otoczenia księżnej Sussex nie wątpliwości. Wyjazd byłby dla niej bardzo korzystny

Informatorzy "The Sun" są przekonani, że to właśnie klimat i styl życia właściwy dla Kalifornii są dla niej najlepsze. Według nich, to typowa dziewczyna z tego stanu, a Hollywood ma wpisane w swoje DNA, dlatego właśnie tam mogłaby złapać oddech po porodzie oraz szumie medialnym związanym z ciążą.

- Spędzanie czasu tam pozwoliłoby jej na zaznanie odrobiny wolności niezależności, zarówno od Pałacu, jak i od prasy - zauważa informator.

Za tym wszystkim kryje się jeszcze jeden motyw. Meghan Markle już jest bardzo popularna, jednak gdyby zdecydowała się na powrót do ojczyzny, zaznałaby jeszcze większego uwielbienia.

- W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową - dodaje informator.

Jak na razie nie wiadomo oficjalnie, co postanowi zrobić książęca para. Zanim do tego dojdzie, na świecie musi pojawić się pierwsze dziecko małżeństwa, by móc rozważać jakąkolwiek opcję. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Biedronka zapowiadała wielką rewolucję. Ogromne plany legły w gruzach, fatalne informacje
  4. Marta Kaczyńska chwali się nowym członkiem rodziny. Jest taki uroczy, że nie możemy oderwać wzroku (Zdjęcia)
  5. Usłyszał zarzuty, rodzina miała dość. Dramat Ryszarda Rynkowskiego się skończy?
  6. Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Ludzie bardziej kochają psy niż innych ludzi

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News