Meghan Markle przebojem weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych księżna Sussexu zdążyła popełnić już wiele wpadek, najcięższa z nich przydarzyła się podczas przyjęcia w Irlandii. Elżbieta II nie może być zadowolona z wybranki wnuka.

Zanim została żoną księcia Harry’ego, Meghan była zwykłą aktorką za Oceanem. Gdy spotkała swojego ukochanego, wszystko się zmieniło.

Momentalnie zainteresowały się nią media i nie ma co się dziwić. Każda miłość w rodzinie królewskiej to wielkie wydarzenie nie tylko dla monarchii, ale i całego świata show-biznesu.

Meghan Markle ma jednak kłopoty z zaaklimatyzowaniem się na dworze Jej Królewskiej Mości, przez co zdarzają się jej wpadki. Ta, do której doszło w Dublinie, była złamaniem podstawowej zasady, jaką kierują się brytyjscy „royals”.

Wszyscy śmieją się z Meghan Markle

Niedawno rodzina królewska odwiedziła rezydencję ambasadora Zjednoczonego Królestwa w Republice Irlandii. Na bankiecie zorganizowanym z tej okazji gościła właśnie księżna Meghan wraz z Harrym.

Świeżo upieczona księżna nie do końca zna dworskie zasady ustalone przez babcię jej męża. Często zdarza się, że królowa jest niezadowolona np. z jej ubioru, nie wspominając już o fakcie, że nie była szczęśliwa z tego, że Meghan w ogóle otrzyma tytuł szlachecki.

Teraz Elżbieta II mogła utwierdzić się w przekonaniu, że wszystkie obawy były uzasadnione. Amerykanka dopuściła się bardzo ciężkiego złamania narzuconej etykiety.

Chodzi mianowicie o zasadę, mówiącą o publicznym niewypowiadaniu się o sprawach politycznych. Księżna Sussex stwierdziła w Dublinie, że jest zadowolona z wyników irlandzkiego referendum, poprzez które zalegalizowano w kraju aborcję na żądanie.

Ta wypowiedź wywołała niemałą sensację, ale i złość konserwatywnej części brytyjskiego społeczeństwa, które tak samo jak królowa, nie podchodziły entuzjastycznie do wybranki księcia Harry’ego.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Czy podobał ci się ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

źródło: pudelek.pl

Zobacz również