Meghan Markle od wielu tygodni znajduje się w świetle reflektorów. Media z całego świata przyglądają się nowej księżnej Sussex, jednak ta w dalszym ciągu skrywa wiele tajemnic. Tego nie ukryła – na zdjęciach widać wszystko!

Meghan Markle zachwyca swoją urodą. Zauroczyła ludzi na całym świecie szczerym uśmiechem, szczupłą sylwetką oraz długimi, zadbanymi, czarnymi włosami. Jak się jednak okazuje, to właśnie włosy są największym sekretem księżnej. Długie, gładkie pasma nie są jej naturą. Zdjęcia z dzieciństwa pokazują wszystko, czego od lat stara się unikać Meghan.

Meghan Markle się do tego nie przyznaje. Wszystko jednak widać!

Na opublikowanych właśnie zdjęciach szkolnych widać, że Meghan Markle ma naturalnie… afro! Jej mama jest Afroamerykanką i to właśnie po niej księżna odziedziczyła nietypowe włosy. Najwyraźniej jednak nie jest z nich za bardzo dumna – wskazuje na to chociażby fakt, że teraz niemożliwe jest zobaczyć ją w afro. Jej długie włosy są zawsze wyprostowane, pasma otulają twarz Meghan delikatnymi falami.

Z pewnością taki zabieg musi kosztować ją wiele wysiłku, ale jest skuteczny. Nikt nie mógłby dziś podejrzewać, że ta śliczna brunetka naturalnie mogłaby olśniewać imponującym afro!

Meghan Markle
fot. youtube.com/TheTalko
Meghan Markle
fot. youtube.com/TheTalko

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Brudne sekrety prezydent Chorwacji. Aż trudno uwierzyć, gdy się na nią patrzy
  2. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. „500+ nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy”
  3. Będzie skandal? Gwiazda znana z Polsatu, TVN i TVP szczerze o sekście pozamałżeńskim
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy

Czy podobał ci się ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które padły ofiarą operacji plastycznych [ZDJĘCIA]


Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!

Zobacz również