Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów

Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle długo była w centrum uwagi mediów. Spekulowano nie tylko nad płcią dziecka, ale też nad miejscem, w którym księżna Sussex zdecyduje się urodzić. Wybór może zaskoczyć wielu fanów rodziny królewskiej.

Meghan Markle tak naprawdę do samego końca trzymała wielbicieli w niepewności. Brytyjczycy nie dowiedzieli się, jaka jest płeć dziecka, jak dostanie na imię, ani w jakim szpitalu odbędzie się poród. Kilka kwestii już się wyjaśniło, a w tym miejsce, na jakie zdecydowała się para książęca. Zdjęcia z lokacji są powalające.

Wiadomo, gdzie urodziła Meghan Markle. Wybór księżnej zaskoczył spekulantów

Na długo przed porodem było wiadomo, że Meghan Markle nie urodzi w tym samym luksusowym szpitalu co księżna Diana czy Kate Middleton. Wiele osób uważało, że zbuntowana żona księcia Harry'ego zdecyduje się na zwykły Frimley Park Hospital, który jest umiejscowiony blisko jej domu.

Jak się okazuje, księżna Sussex wybrała jednak luksusowy ośrodek w Londynie, Portland Hospital. To wyjątkowy szpital, w którym jedna doba kosztuje 20 tysięcy funtów. Opieka, jaką są otaczane wszystkie pacjentki, jest jednak warta tej ceny.

Każda kobieta może wybrać swój pokój, a w każdym z nich znajduje się wyjątkowo ozdobna toaletka, eleganckie zasłonki i lampki nocne. Można także zamówić szampana na żądanie, a w dniu porodu świeżo upieczone mamy dostają wyśmienity posiłek składający się z homara, ostryg czy foie gras zaserwowanych na srebrnych tacach. Najważniejsza jest jednak całodobowa opieka wykwalifikowanych pielęgniarek i położnych.

Szpital oferuje o wiele więcej atrakcji za dodatkową opłatą. Rekordzistka wydała podobno 500 tysięcy funtów w trakcie całego pobytu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poród odbył się w rodzinnej atmosferze i luksusach. Można tylko pogratulować

Pałac nie wydał oficjalnego komentarza w sprawie miejsca porodu Meghan Markle, jednak "The Sun" donosi, że to właśnie tam zawieziono księżną w niedzielną noc, gdzie przebywała do samego porodu.

Żona księcia Harry'ego nie jest jedyną sławną osobą, jaka zdecydowała się na tę placówkę. Wcześniej rodziły tam Liz Hurley, Jools Oliver, księżna Yorku oraz wiele innych VIP-ów. Placówka cieszy się znakomitą renomą, której ufają najważniejsze osoby w Wielkiej Brytanii.

Podczas pobytu w Portland Hospital Amerykance miała towarzyszyć ukochana matka oraz mąż. Przez cały czas wspierali ją, dodając otuchy. Jak na razie wygląd i imię dziecka pozostają tajemnicą, jednak być może już wkrótce fani ujrzą najmłodsze royal baby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? TYM zdjęciem rozpaliła Polaków do czerwoności i odpowiedziała na plotki o ciąży. Fani z zachwytu pospadali z krzeseł!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  4. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  5. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News