Z Meghan Markle jest bardzo źle. Wygląda jak cień samej siebie

Z Meghan Markle jest bardzo źle. Wygląda jak cień samej siebie Źródło: youtube.com/TheRoyalFamilyChannel

Meghan Markle nie miała łatwego początku na brytyjskim dworze. Jej związek z księciem Harrym nie był mile widziany przez dużą część rodziny królewskiej. Okazuje się, że po ślubie nie jest wcale lepiej. Znajomi księżnej biją na alarm i martwią się o jej zdrowie. Czy Meghan stara się ukryć poważne problemy zdrowotne?

Meghan Markle od momentu wejścia w oficjalny związek z księciem Harrym nie przestaje być w centrum uwagi. Opinia publiczna bacznie śledzi jej każdy błąd, zwracając uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Tak było i tym razem, kiedy pod lupę wzięto jej zdjęcia z ostatnich dni. Dopatrzono się bardzo ważnej rzeczy.

Meghan Markle ma problemy zdrowotne?

Meghan Markle jeszcze przed zostaniem członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej była bardzo energiczną i sympatyczną kobietą. Znalazło to odzwierciedlenie w jej karierze aktorskiej, gdzie szybko zdobyła uznanie i sympatię telewidzów. Jednak jej znajomi podkreślają, że od czasu rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu, księżna wydaje się diametralnie zmieniać. I nie robi tego celowo. Księżna wydaje się w ostatnim czasie znikać w oczach. Chociaż zawsze przykłada wielką rolę do swojej sylwetki, to w ostatnim czasie wydaje się tracić aż nadto kilogramów. Meghan nie stroni od dobierania ubioru w taki sposób, żeby podkreślały jej figurę. Uważni obserwatorzy zauważyli jednak, że w ciągu ostatnich kilku tygodni stała się na tyle chuda, że niektórych rzeczy nie da się już ukryć sztuczkami stylistycznymi. Przede wszystkim zwraca się uwagę na nogi księżnej, które z tygodnia na tydzień stają się coraz chudsze. Zmniejszająca się waga księżnej niepokoi wiele osób, szczególnie, że Meghan nigdy nie narzekała na nadmiar kilogramów. Co jest najbardziej prawdopodobną przyczyną problemów młodej księżnej?   Większość głosów płynąca z najbliższego otoczenia Meghan Markle podkreśla, że żyje ona cały czas w niewyobrażalnym stresie. Co prawda ostatnimi czasy zdobyła się już na pierwsze wystąpienia, zarówno w tandemie z małżonkiem, jak i solo, ale nie pozwoliło to jej na pozbycie się wielkiej presji. Niektórzy twierdzą, że jeszcze bardziej spotęgowało to jej stres, ponieważ oczekiwania opinii publicznej poszybowały jeszcze wyżej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna w wielkim stresie, bo ma zostać mamą?

Oczekiwania brytyjskich poddanych są bardzo wygórowane. Po tym jak księżna wstępnie zaaklimatyzowała się na dworze, wszyscy coraz bardziej oczekują od niej i małżonka pierwszego potomka. Stres jest tym większy, że Meghan Markle ma już 37 lat i może to być jeden z ostatnich dzwonków na zajście w ciąże bez niepotrzebnych komplikacji. Na pewno napięcie i stres, który oddziałuje cały czas na księżną nie wpływa pozytywnie na jakiekolwiek przygotowania do ciąży. Czas jednak pokaże, czy Meghan będzie w stanie skutecznie poradzić sobie z wyzwaniami, które ciągle znajdują się na jej drodze.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Wstrząsające wyznanie znanego gwiazdora TVP. Próbował się zabić, był ofiarą pedofila 
  2. Zamachowska okrutnie zmieszana z błotem! „Straciła kontakt z rzeczywistością” 
  3. Gwiazdor DDTVN publicznie upokorzył własną żonę. Fani są zażenowani 
Następny artykuł