Meghan Markle urodziła?! Zaskakujące doniesienia mediów

Meghan Markle urodziła?! Zaskakujące doniesienia mediów Źródło: screen/YouTube/Global News

Meghan Markle urodziła - taka informacja pojawiła się wczoraj w mediach. Wielka Brytania z niecierpliwością oczekiwała na tę wiadomość. Doniesienia portali informacyjnych sprawiły, że serca zabiły szybciej.

Meghan Markle urodziła - tak brzmiały tytuły wielu medialnych nagłówków. Wczoraj portale publikowały radosną wiadomość o przyjściu na świat nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. W sieci zawrzało - internauci zaczęli gratulować i dopytywać o szczegóły. Nie ma wątpliwości, że była to jedna z najbardziej oczekiwanych informacji w ostatnim czasie.

Wiadomość o porodzie Meghan Markle okazała się jednak żartem z okazji prima aprilis. Wiele osób uznało tę informację za prawdziwą, ponieważ księżna Sussex jest w zaawansowanej ciąży i termin rozwiązania został określony na kwiecień. Nic więc dziwnego, że doniesienia mediów zostały tak entuzjastycznie przyjęte. Niestety, zarówno Brytyjczycy jak i fani rodziny królewskiej w innych krajach będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Meghan Markle urodziła - w żart z okazji prima aprilis uwierzyło wiele osób

Informacja o porodzie Meghan Markle - mimo że okazała się primaaprilisowym żartem - brzmiała bardzo prawdopodobnie. Royal baby ma przyjść na świat już w kwietniu, więc informacja o jego narodzinach może pojawić się w każdej chwili. Nie tylko Brytyjczycy w napięciu oczekują na to wydarzenie. Media wykorzystały okazję i przyspieszyły bicie serc wielu osób:

- Meghan Markle została mamą! Księżna i książę Sussex przywitali na świecie swojego pierwszego potomka! - pisały media.

Ta informacja wywołała niezwykłe poruszenie w sieci. Doniesienia natychmiast były dementowane, aby nie wprowadzać internautów w błąd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Księżna Sussex urodzi lada dzień. Następna informacja na ten temat to już nie będzie prima aprilis

Fani rodziny królewskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Można mieć jednak pewność, że kolejna informacja na temat porodu Meghan Markle nie będzie już żartem. Royal baby przyjdzie na świat w najbliższych tygodniach. Nie ma wątpliwości, że ostatnie tygodnie ciąży księżnej Sussex będą czasem kolejnych medialnych spekulacji. 

Media wytrwale śledzą każdy krok przyszłej mamy, oceniają jej stylizacje i zastanawiają się nad płcią oraz imieniem dla dziecka. Teorii na ten temat wciąż jest bardzo wiele. Już wkrótce wszystko będzie jasne.

  1. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka

źródło: LelumNastępny artykuł