meghan
Fot. YouTube/ 1 NEWS
Mikołaj Pilecki - 25 Grudnia 2018

Siostra Meghan Markle ujawnia prawdę. Upokorzyła ciężarną księżną

Meghan Markle od maja tego roku znajduje się na ustach całego świata. Wcześniej szerzej znana jedynie w USA za sprawą swojej aktorskiej kariery, teraz reprezentuje brytyjską rodzinę królewską jako żona księcia Harry'ego. Niestety jej rodzina za Oceanem pracuje, by ją zdyskredytować.

Meghan Markle w związku z księciem Harrym żyje od dwóch lat. Przez dłuższy czas miłość była tajemnicą, ale niezawodni w tej kwestii dziennikarze i paparazzi zdołali ją ujawnić. Jeszcze w tym samym roku Pałac Kensington potwierdził prawdziwość tych doniesień. Para zaręczyła się w 2017 roku i już maju następnego roku pobrała się na oczach milionów poddanych i obywateli innych państw. Wspaniały "royal wedding" transmitowały telewizje z całego świata. Pełnoprawna księżna, oprócz wystawnego życia u boku wnuka królowej Elżbiety, ma również wiele obowiązków. Jednym z nich jest przedłużenie rodu panującego, co już jej się prawie udało. Para książęca Sussex niedługo zostanie rodzicami.

Meghan Markle przeżyła prawdziwą falę hejtu

Realizowanie się w miłości i nowych obowiązkach nie jest dla Meghan łatwe, głównie z powodu nagminnych i często obrzydliwych ataków ze stron mediów i internautów. Ich apogeum nastąpiło w 2016 roku, gdy gwiazda amerykańskiego kina była najczęściej wyszukiwaną w internecie aktorką. Niestety nie z pozytywnych przyczyn. Liczba dyskredytujących ją publikacji i fałszywych doniesień zmusiła nawet brytyjską monarchię do wystosowania specjalnego apelu, w którym poprosiła o zaprzestanie oszczerstw. Jak się okazało, sprawę rozwiązał upływający czas, choć także nie do końca.   W atakowaniu księżnej nie zaprzestaje jej amerykańska rodzina, która ma ogromne pretensje o to, że Meghan nadal żywi urazę do ojca i nie chce utrzymywać z nim kontaktu. Upokarzająca kartka świąteczna, którą wysłała do niej siostra, trafiła także w ręce prasy, która natychmiast ją opublikowała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Rodzina prosi o kontakt

Niejednokrotnie już zwracano uwagę, że największy zamęt w życiu księżnej robi jej własna rodzina. Mocno skonfliktowana z własnym ojcem żona księcia Harry'ego nie chce mieć z nim nic wspólnego, a całkowite odcięcie się z jej strony nastąpiło w maju. Meghan Markle nie chce rozmawiać z nim nawet przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nie spodobało się to jej siostrze Samancie, która napisała do niej świąteczną kartkę w formie reprymendy. Wiedząc, że może ona nie dotrzeć do księżnej, jedną kopię wysłała również do gazety "The Mirror. - Święta to czas dla rodziny i sentymentalny okres. Jak wiesz, tata próbuje się z tobą skontaktować, bardzo go ranisz tym, że go unikasz. Życie jest krótkie i wiesz, że tata jest wspaniały. Proszę, spraw mu radość w ostatnich latach jego życia i pokaż, że go kochasz. Teraz przyszedł na to czas. Proszę, pomyśl o tym. Twoja siostra, Samantha - napisała do Meghan jej siostra.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Elżbieta II ma dość. Cała Wielka Brytania nie może uwierzyć
  2. Książę Karol ma nieślubnego syna?! Kochanka ujawniła pikantne szczegóły
  3. Donald Tusk zwołał szczyt unijny. Wielka Brytania opuszcza UE
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
ZAMIANA
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News