Piorun uderzył w z samolot z ciężarną Meghan Markle! Wielka Brytania wstrzymała oddech

Piorun uderzył w z samolot z ciężarną Meghan Markle! Wielka Brytania wstrzymała oddech

Meghan Markle ogłosiła wczoraj światu najlepszą z możliwych nowin. Najnowsza księżna brytyjskiej rodziny królewskiej poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jak donoszą media, młoda mama była jednak o krok od tragedii. Wszystko za sprawą horroru, który rozegrał się podczas lotu na zagraniczną wizytę.

Meghan Markle z pewnością jest przeszczęśliwa z powodu zajścia w ciążę. Księżna mogła odetchnąć, ponieważ presja opinii społecznej, która wyczekiwała pierwszego potomka młodej pary była bardzo odczuwalna. Tuż po przekazaniu społeczeństwu najważniejszej nowiny wyszło na jaw, że życie młodej matki było zagrożone. Niewiele brakowało do tego, żeby świat nigdy nie usłyszał o dziecku pary książęcej.

Życie ciężarnej Meghan Markle wisiało na włosku

Para książęca ogłosiła spodziewane narodziny dziecka tuż przed udaniem się do Australii. Dla opinii publicznej niezrozumiałe było to, dlaczego Meghan zdecydowała się udać w tak daleką i niebezpieczną podróż. Rejon Indonezji i Oceanii zmaga się bowiem od jakiegoś czasu z wirusem Zika, który może mieć fatalne konsekwencje dla dziecka. U ciężarnych kobiet może wywołać on deformację płotu, a w niektórych przypadkach nawet jego śmierć. Jak się jednak okazało, nie jest to jedyne niebezpieczeństwo jakie czyhało na młodą mamę. Rodzina królewska nie kwapiła się wcale do upublicznienia opisu zdarzenia, które mogło zakończyć się fatalnie dla pary książęcej. Podczas lotu Meghan i Harry'ego przed miesiącem do stolicy Holandii doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W trakcie lotu do Amsterdamu w samolot, którym podróżowali młodzi rodzice, uderzył piorun. Błyskawica trafiła w sam dziób samolotu, tuż obok kokpitu. Takie uderzenie ładunku elektrycznego było niebywale niebezpieczne dla samolotu, ponieważ groziło poważnym uszkodzeniem jego układów elektronicznych. To wszystko mogło doprowadzić do katastrofy lotniczej. Samolotowi na szczęście udało się wylądować na lotnisku w Amsterdamie, gdzie przeszedł szczegółową kontrolę. Pałac Buckingham postanowił nie komentować całego zdarzenia utrzymywanego do tej pory w tajemnicy.

Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi dziecko?

Pierwszą oficjalną informację o ciąży księżnej zamieszczono na Twitterze Pałacu Kensington. Za jego pośrednictwem świeżo upieczeni rodzice postanowili również podziękować wszystkim za słowa otuchy, które płyną do nich z całego świata. - Ich królewskie wysokości są wdzięczne za wsparcie od osób z całego świata, które zostało im udzielone od czasu majowych zaślubin, oraz cieszą się, że mogą publicznie podzielić się tak radosną nowiną - można przeczytać w poście. Na ten moment wiadomo, że dziecko pary książęcej przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku, chociaż nie podano jeszcze konkretnej daty rozwiązania ciąży. ZOBACZ TAKŻE
  1. Siostra księżnej Kate w szpitalu! Poruszenie w Wielkiej Brytanii 
  2. Duda upokorzony przez papieża. Nie spodziewał się takiej reakcji 
  3. Jak zorganizować 18 w domu? Twoi przyjaciele będą zachwyceni
  4. Dramatyczny apel gwiazdy disco polo. Nikt nie chce pomóc malutkim bezdomniakom
  5. Uważajcie na swoich bliskich. Naciągacze zbijają fortunę na naiwnych seniorach 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News