Potwierdzają się najgorsze informacje. Tragedia tuż przed ślubem Markle i Harry'ego

Potwierdzają się najgorsze informacje. Tragedia tuż przed ślubem Markle i Harry'ego Źródło: fot. youtube.com/CBS News

Już za kilka chwil wszyscy będziemy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń dla brytyjskiej korony. Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się w sobotę w Windsorze. Niestety tuż przed ślubem doszło do wielkiej tragedii. Początkowo informacje były nieoficjalne, teraz się niestety potwierdzają.

Królewski ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich Brytyjczyków. Z zapartym tchem obserwują oni przygotowania do uroczystości. To z pewnością najważniejszy dzień dla księcia Harry'ego oraz jego narzeczonej, aktorki Meghan Markle. Chociaż ten dzień powinien być przepełniony szczęściem, nie będzie tak w przypadku przyszłej księżnej. W jej życiu doszło do prawdziwej tragedii tuż przed ślubem. Informacje potwierdziła brytyjska korona.

Tragedia w życiu Meghan Markle tuż przed ślubem

Niedawno media obiegła szokująca informacja o tym, że ojciec panny młodej trafił do szpitala z powodu zawału serca. Nie było wiadomo, na ile wiadomość ta jest wiarygodna i czy w związku z hospitalizacją ojciec Meghan Markle będzie nieobecny na ślubie córki. Teraz najgorsze się potwierdziło. Faktycznie powodem pobytu w szpitalu jest zawał serca. Z tego powodu ojciec Markle z pewnością nie będzie mógł przybyć na jej ślub. Oficjalniej poinformowała o tym przyszła księżna. - Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zostanie mu dane niezbędna przestrzeń, aby mógł skupić się na swoim zdrowiu - napisała w komunikacie. Do ślubu narzeczoną księcia Harry'ego poprowadzi zatem książę Karol, przyszły teść, ojciec Księcia Harry'ego i Williama, następca tronu. Z jego strony to wspaniały gest wobec przyszłej synowej. Mimo nieobecności ojca będzie mogła czuć, że jest wśród swoich.

Królewski ślub pod znakiem dramatów

To nie jedyny dramat, który dotknął Meghan Markle tuż przed ślubem. W piątek świat obiegła inna szokująca wiadomość. W uroczystości w Windsorze najpewniej udziału nie weźmie także siostra panny młodej. Kobieta miała wypadek samochodowy na Florydzie. Samantha Grant wraz ze swoim chłopakiem uciekała przed paparazzi, którzy bardzo chcieli zrobić im wspólne zdjęcie. W pewnym momencie samochód gwałtownie skręcił na betonową barierę, w wyniku czego siostra Markle uderzyła głową o szybę, złamała kostkę i uszkodziła kolano.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony
  2. Ogromne problemy księcia Harry'ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  3. Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News