Nawet królowa Elżbieta jest bezradna. Prawdziwe oblicze Meghan Markle

Nawet królowa Elżbieta jest bezradna. Prawdziwe oblicze Meghan Markle

Meghan Markle wspólnie ze swoim małżonkiem na pewno nie narzekają w ostatnich miesiącach na brak zainteresowania. O ile dla księcia Harry'ego nie było to nic nowego, to jego żona musiała nauczyć się dźwigać na swoich barkach tak dużą odpowiedzialność. Z biegiem czasu młoda księżna zaczęła się czuć tak pewnie, że wywróciła cały dwór królewski do góry nogami.

Meghan Markle jest obecnie centralną postacią, jeśli chodzi o jakiekolwiek doniesienia związane z brytyjską rodziną królewską. Fala popularności wzrosła jeszcze bardziej po tym, jak ogłoszono, że księżna Sussex spodziewa się dziecka. Okazuje się, że żona Harry'ego czuje się aż zbyt pewnie w swoich poczynaniach. Z pałacu królewskiego płyną doniesienia sugerujące, że kolejne osoby nie wytrzymują psychicznie jej zachowań.

Meghan Markle jest bezlitosna? Kolejne osoby odwracają się od niej

Meghan Markle i Harry są obecnie bardzo zapracowani. Jak tylko najmłodsza stażem księżna przywyknęła do praw rządzących życiem brytyjskiej monarchii, to para od razu wzięła się do wykonywania swoich obowiązków. Zaczęli pojawiać się wspólnie na przeróżnych oficjalnych wydarzeniach, a doszło nawet do sytuacji, w których Meghan samotnie reprezentowała rodzinę królewską. Co więcej dostąpiła tego przywileju w rekordowo szybkim tempie. Jej pierwszy solowy występ publiczny nadszedł wcześniej niż debiut Kate Middleton, która uważana jest przecież za najbardziej lubianą przez poddanych postać. Pomimo coraz bardziej zaawansowanej ciąży, księżna nie zamierza jednak udawać się na przedwczesny odpoczynek. Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej podkręca swoje tempo pracy. Anonimowi informatorzy współpracujący z Meghan donoszą, że jest ona bezwzględna w metodach, jakie przyjęła w kontaktach ze swoimi współpracownikami. Natłok obowiązków i wielka presja ze strony księżnej miała w rezultacie skłonić kilka osób do zrezygnowania z utrzymywania kontaktów zawodowych z Meghan. Jedną z nich jest jest asystentka, która miała już nie wytrzymywać psychicznie. - Melissa to niezwykle utalentowana, wysoce profesjonalna osoba Odegrała kluczową rolę w organizacji ślubu pary i z pewnością będzie jej brakowało - powiedział informator Daily Mail.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Woda sodowa uderzyła do głowy?

Jednak to dopiero początek problemów Pałacu Buckingham związanego z "humorami" księżnej. Odejść z pracy postanowiła również Samantha Cohen, która współpracowała z rodziną królewską od kilkunastu lat. Dodatkowo poinformowano, że para książęca poszukuje do pracy kolejnych dwóch osób. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Meghan Markle od pewnego czasu bardzo się zmieniła. Padają nawet tak odważne stwierdzenia jak to, że o prostu woda sodowa uderzyła jej do głowy i stawia przed swoimi współpracownikami zbyt wygórowane wymagania. Brytyjskie gazety spekulują, że nawet interwencja samej Elżbiety II może nie pomóc w utemperowaniu rozbuchanych ambicji księżnej.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile 
  2. Ujawniono nieznane nagrania z księżną Dianą! Szokujące słowa 
  3. Największe tajemnice życia Doroty Wellman odkryte. Gwiazda TVN zaskakuje 
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Następny artykuł