Ujawniono tajne nagrania z przygotowań do ślubu Meghan Markle. Księżna oniemiała

Ujawniono tajne nagrania z przygotowań do ślubu Meghan Markle. Księżna oniemiała Źródło: fot. Youtube/ITV News

Meghan Markle od kilku miesięcy jest członkinią rodziny królewskiej. Teraz zostały ujawnione nagrania dotyczące przygotowań do jej ślubu. Można na nich zobaczyć księżną, która wprost oniemiała.

Meghna Markle niemalże z dnia na dzień odmieniła swoje życie. Wszystko za sprawą jej ślubu z księciem Harrym i dołączeniem do brytyjskiej rodziny królewskiej. Ich ślub był gigantycznym wydarzeniem, które obserwowane było przez miliony ludzi na całym świecie. Teraz na jaw wyszły nagrania, które dotąd nie były nigdzie publikowane.

Meghan Markle oniemiała

Już 25 września wyemitowany zostanie specjalny film dokumentalny, poświęcony w całości Meghan Markle. Zobaczyć w nim będzie można dotąd niepublikowane nigdzie nagrania z przygotowań do ślubu książęcej pary. Dodatkowo zawarty będzie też wywiad z księżną, która opowie o ślubie oraz o momencie, gdy pierwszy raz zobaczyła swoją suknię ślubną. Suknia ślubna to jeden z najważniejszych elementów każdej uroczystości tego typu, przez co panna młoda długo szuka tej jedynej. Nie inaczej było w przypadku Meghan, która na swoim ślubie wyglądała wprost obłędnie. Jednak największą wagę księżna przykładała do welonu, ponieważ chciała, aby zawierał symbole wszystkim państw należących do Wspólnoty Narodów. - Pięćdziesiąt trzy kraje... O Boże, to zajęło trochę czasu! - powiedziała Meghan Markle. Księżna na nagraniach nie kryła swojego wzruszenia. Kiedy pierwszy raz ujrzała gotową suknię, w której już niebawem miała stanąć przed ołtarzem, wprost oniemiała. Oczywiście cała ceremonia była dopieszczona w najmniejszym detalu, co nadało jej iście bajkowej oprawy. Jednak dopiero teraz każdy będzie mógł zobaczyć, jak to wszystko wyglądało z pierwszej ręki. Bo kto inny lepiej nadaje się do opowiedzenia o ślubie niż sama panna młoda, dla której jest to najważniejszy dzień w życiu. Dodatkową atrakcją dla fanów księżnej jest fakt, że wszelkie materiały nagraniowe były trzymane w ścisłej tajemnicy. Dopiero teraz, gdy całość jest już niemalże skończona, dostaliśmy urywki z produkcji, których nigdy wcześniej nie pokazywano.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat matki Gienka Loski. Może stracić kolejnego syna
  2. Aktor „Pierwszej Miłości” będzie oskarżony o współpracę z mafią? Wyjaśniamy o co chodzi
  3. Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News