Meghan Markle przekazała zaskakującą wiadomość w urodziny księżniczki Charlotte

Meghan Markle przekazała zaskakującą wiadomość w urodziny księżniczki Charlotte Źródło: instagram.com/sussexroyal

Meghan Markle złożyła życzenia księżniczce Charlotte i jednym prostym zdaniem zdradziła, czy tak wyczekiwane dziecko jest już na świecie. Treść życzeń rozwiewa wszelkie wątpliwości czy Meghan nadal prowadzi medialne zagrywki.

Meghan Markle i kwestia tego, czy potomek aktorki i księcia Harry'ego jest już na świecie to temat wałkowany przez media już od kilku tygodni. Teraz, gdy minął wyznaczony termin porodu księżnej, nie ma dnia, żeby serwisy plotkarskie nie snuły domysłów. Tymczasem Meghan nic sobie z tego nie robi i udziela się w social mediach.

Meghan Markle coś sugeruje?

Księżna Sussex wraz ze swoim mężem złożyli na Instagramie życzenia z okazji urodzin księżniczki Charlotte, córeczki księżnej Kate i księcia Williama. Dziewczynka obchodziła 4 urodziny i spośród wielu komentarzy z życzeniami wszystkiego najlepszego znalazł też ten od Meghan.

Był on podpisany kontem "Sussex Royal", czyli profilu Meghan i Harry'ego. Tabloidy twierdzą, że to aktorka prowadzi ich wspólne oficjalne konto, więc tym bardziej życzenia wywołały niemały szum. Dziennikarze twierdzą, że Meghan mogła zdradzić co nieco o aktualnej sytuacji dotyczącej narodzin jej pierwszego dziecka. Treść życzeń brzmiała:

- Wszystkiego najlepszego Charlotte! Przesyłamy dużo miłości, Harry i Meghan xo - pojawiło się w komentarzu.

I tutaj zaczynają się domysły internautów - jeśli życzenia są kierowane tylko od książęcej pary, to dziecka nie ma jeszcze na świecie. Inaczej Meghan mogłaby ująć w komentarzu także swoją pociechę. Z drugiej strony Meghan tyle mówi o tym, że nie będzie pokazywać dziecka po porodzie jak nakazuje tradycja i że ujawni datę narodzin, kiedy będzie na to gotowa, że być może trzyma się tej wersji i nie chce wygadać się o swoim małym skarbie.

Kiedy Meghan Markle urodzi?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego nie wie tak naprawdę nikt. Internauci, Brytyjczycy, dziennikarze są jednogłośni - sami już zgłupieli z powodu sprzecznych informacji. Termin porodu był wyznaczony na 26 kwietnia. Mija równo tydzień, a informacji z pałacu wciąż nie ma. Jedynie jedna rzecz mogła zdradzić, że Meghan w końcu urodziła - do posiadłości książąt udała się z wizytą królowa Elżbieta, a według tradycji to ona pierwsza ma prawo zobaczyć nowonarodzonego potomka rodziny królewskiej. Kiedy usłyszymy radosną nowinę? Okazuje się, że media muszą się wstrzymać dopóki młoda mama nie będzie gotowa na rozmowy z dziennikarzami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News