Meghan Markle jest obecnie uwielbianą przez opinię publiczną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Warto jednak pamiętać, że księżna wychowała się w Stanach Zjednoczonych, gdzie panują inne zwyczaje niż na Wyspach. W Boże Narodzenie czeka ją więc niemiła odmiana. Wyjątkowo wrażliwej księżnej mogą polecieć więc łzy.

Meghan Markle poślubiła młodszego syna księcia Karola i księżnej Diany 19 maja 2018 roku. Para wygląda na naprawdę szczęśliwą, a ciąża ulubienicy Brytyjczyków jedynie im służy.

Opinia publiczna wyczekuje już więc przyjścia na świat pierwszego potomka zakochanych, a na Wyspach wyruszyły zakłady bukmacherskie, w których można obstawiać imię dziecka. Jest to o tyle zaskakujące, że wciąż nie znamy nawet jego płci.

Jak Meghan Markle radzi sobie w nowej rzeczywistości? Księżna stara się dorównać członkiniom rodziny królewskiej

Jak zaznaczają eksperci, księżna wciąż uczy się zasad etykiety oraz przyzwyczaja do reguł panujących na królewskim dworze. Bez wątpienia nie jest to dla niej łatwe. Dla księcia Harry’ego musiała bowiem zrezygnować z wielu dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków. Markle podchodzi jednak do tego wyzwania w bardzo odważny i odpowiedzialny sposób, starając się uczyć na błędach, które czasami oczywiście popełnia.

Jej otwartość i ogromna miłość do męża sprawiły ponoć, że księżna szybko uzyskała akceptację babci partnera, Elżbiety II. Królowa zgodziła się więc w zeszłym roku, aby Meghan obchodziła z jej rodziną Boże Narodzenie, chociaż wciąż pozostawała jedynie narzeczoną Harry’ego. W nadchodzące święta księżną ma za to spotkać inny zaszczyt – według mediów w Sandringham będzie jej towarzyszyła matka, Doria Ragland.

Księżna Meghan musi zrezygnować z dawnych, świątecznych zwyczajów

Warto jednak zaznaczyć, że Boże Narodzenie w wydaniu monarchicznym wygląda zdecydowanie inaczej niż typowe amerykańskie obchody, do których przywykła Meghan. Różnice objawiają się oczywiście na wielu płaszczyznach, jednak najbardziej zaskakująca z nich dotyczy… rozpakowywania podarków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk i jego rodzina mają swoje sekrety. Czego o nich nie wiemy

Chociaż w większości domów w Stanach Zjednoczonych prezenty otrzymuje się w świąteczny poranek, brytyjska rodzina królewska podchodzi do zwyczaju w całkowicie inny sposób. Markle nie doświadczy już więc niezwykłej przyjemności, jaką jest obdarowywanie się podarkami 25 grudnia.

Na szczęście nie oznacza to jednak, że księżna nie otrzyma żadnego prezentu. Jak donoszą pracownicy jednej z rezydencji królowej Elżbiety II, członkowie monarchii na Wyspach odpakowują prezenty w Wigilię, po tradycyjnej, popołudniowej herbacie, co być może chociaż częściowo wynagrodzi Meghan zmiany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zachowanie tego księdza przebiło wszystko! Rydzyk to przy nim żebrak
  2. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  3. Skandal na pokładzie polskiego samolotu! Pasażerowie nie mogą uwierzyć, to się naprawdę wydarzyło
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Silna Anna Mucha popłakała się jak mała dziewczynka! Co jej się stało?!

Czy sądzisz, że książę Harry i Meghan Markle są dobrą parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!