Służba ma dość i ujawnia, co Meghan Markle robi w Pałacu! SZOKUJĄCY wyciek

Służba ma dość i ujawnia, co Meghan Markle robi w Pałacu! SZOKUJĄCY wyciek

Meghan Markle budzi ogromne zainteresowanie mediów i społeczeństwa z całego świata. Nic więc dziwnego, że służba, która jest skandalicznie przez nią traktowana, zwróciła się ze swoją historią do dziennikarzy. Ich opowieści doszczętnie pogrążają księżną Sussex.

Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego, a oczy ludzi z całego świata skierowane są obecnie w jej stronę. Zainteresowanie to podsyciła wiadomość o tym, że książęca para spodziewa się pierwszego potomka. Pozostaje więc pytanie, czy księżna Sussex naprawdę jest tak okropną i okrutną osobą, jak opowiadają jej pracownicy, czy to tylko szalejące ciążowe hormony?

Meghan Markle jest okropna i okrutna dla swoich podwładnych

Niedawno światowe media obiegła wiadomość o tym, że Meghan jest wyjątkowo okropna i okrutna dla swoich podwładnych, a opowieści dwóch jej byłych asystentek zelektryzowały opinię publiczną. Zgodnie z ich rewelacjami, księżna miała być opryskliwa, nieustępliwa, wyjątkowo wymagająca. Meghan miała często okazywać swoje złe humorki, a obie panie, które pełniły funkcję jej asystentek zwolniły się twierdząc, że wykończyła je psychicznie i fizycznie. Opowieści byłych asystentek zakończyły się tak szybko, jak się pojawiły i spekuluje się, że w tej sprawie interweniował sam Pałac Buckingham. Specjaliści od wizerunku rodziny królewskiej mają ostatnio ręce pełne roboty. Pracy na pewno dokładają im szokujące i skandaliczne doniesienia o terrorze stosowanym przez Meghan na służbie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejne osoby ze służby rodziny królewskiej zdecydowały się przerwać milczenie

Do "Daily Mail" zgłosiły się kolejne osoby ze służby rodziny królewskiej. Wobec nich Meghan również ma zachowywać się niestosownie i nie traktować ich jak ludzi. Markle podobno oczekuje, że służący będą na każde jej skinienie 24h na dobę. Problem polega jednak na tym, że w przeciwieństwie do pozostałych członków rodziny królewskiej, którzy siedzą do późnych godzin nocnych, Meghan jest typowo porannym ptaszkiem, a jej budzik codziennie ustawiony jest na piątą rano. O tej porze zaczynać się ma jej bezwzględna dyktatura, a służba, która ma przerwę od pracy 2-3 godziny na dobę jest wyczerpana psychicznie, fizycznie i ma jej po prostu dość. Ten szokujący wyciek na pewno nie pomoże Meghan w zjednywaniu sobie sympatii Brytyjczyków. Pozostaje jednak pytanie, czy księżna Sussex zawsze była despotyczną i bezwzględną egoistką, czy przyczyną pojawiających się medialnych doniesień o stosowanych przez nią niegodnych praktykach na pracownikach są szalejące, ciążowe hormony.Najlepsze newsy dnia:

  1. Reprezentant Polski zostawił żonę! Robert już nie ukrywa młodej kochanki
  2. Służby powariowały?! W weekend pod żadnym pozorem nie wychodźcie z domów
  3. Tą brutalną zbrodnią żyła cała Polska. Jasnowidz ujawnia, co dokładnie się stało, makabra
  4. Hit wszech czasów powraca do TVN! Widzowie są wniebowzięci
  5. Zdjęcia biologicznej córki Wojciechowskiej zwalają z nóg! Jest jeszcze piękniejsza od mamy
Następny artykuł