Meghan Markle i jej ślub z księciem Harrym zwrócił ostatnio uwagę nie tylko brytyjskiego społeczeństwa, ale także całego świata. Szeroko komentowane małżeństwo, a także losy pary są wszystkim powszechnie znane. W kontekście tych wydarzeń ślub księżniczki Eugenii wygląda, jakby się w ogóle nie odbył…

Meghan Markle wzbudziła swoim ślubem z księciem Harrym nie małą, światową sensację. Związek rozwódki z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudził niemałe zamieszanie i kontrowersje, a także zwiastował nowy, liberalny początek w historii brytyjskiej monarchii. Jak się jednak okazuje, są śluby i związki ważne i ważniejsze…

Meghan Markle i Książę Harry przyćmili ślub krewnej.

Mało kto zauważył, ale ślub amerykanki i księcia nie był jedynym, który miał miejsce w 2018 roku. Kolejną osobą, która postanowiła stanąć przed ołtarzem i powiedzieć sakramentalne tak, była księżniczka Eugenia, córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson.

Jej ukochanym został Jack Brooksbank ma 32 lata i jest handlarzem win oraz ambasadorem marki Casamigos, założonej przez George’a Clooneya. Poznał księżniczkę Eugenię w 2010 roku w Verbier. Zgodnie z drzewami genealogicznymi jest bardzo daleko spokrewniony ze swoją przyszłą żoną – matka Eugenii, księżna Yorku, to pra-pra-pra-wnuczka Lady Julii Coke, która była córką pra-pra-dziadka Jacka – Thomasa Coke’a.

Para postanowiła pobrać się tam, gdzie ledwie rok wcześniej miejsce miało zawarcie małżeństwa przez Megan Markle i księcia Harry’ego – St. George’s Chapel. O ile poprzednie uroczystości zgromadziły tysiące ciekawych Brytyjczyków oraz telewidzów z całego świata, o tyle na tych drugich uroczystościach, nie było prawie nikogo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GRAFIKĄ

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Hipokryzja Brytyjczyków

Internauci zauważyli, że społeczeństwo brytyjskie wykazało się wielką hipokryzją w swoim uwielbieniu dla korony i rodziny królewskiej. Co prawda wzmianki o samym wydarzeniu znalazły się w prasie oraz telewizji, ale nie były to topowe wieści, jakie miały do zaprezentowania media na Wyspach.

Pomimo wszystko, na ślubie nie zabrakło królowej Elżbiety z mężem, księcia Harry’ego z Megan Markle, księżnej Kate i Księcia Williama, oraz celebrytów i przyjaciół brytyjskiej rodziny królewskiej w tym Sir Eltona Johna, Davida i Victorii Beckhamów, czy nawet George’a Clooneya, który jest przyjacielem Pana Młodego.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazda M jak miłość śledzona przez zboczeńca! „Chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy”
  2. Frog znowu zatrzymany! Grozi mu 5 lat więzienia 
  3. Matka Seleny Gomez wpadła w szał! Justin Bieber chciał zaszkodzić byłej dziewczynie?!
  4. Śmiertelne niebezpieczeństwo czyha na nasze psy w trawie. Uważajcie na to
  5. Jak dobrać buty do stroju? Botki, kozaki, sneakersy, obcasy…

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zobacz również