Meghan Markle przeżywa horror. Boją się, że podzieli los Diany

Meghan Markle przeżywa horror. Boją się, że podzieli los Diany

Meghan Markle od pewnego czasu nie schodzi z pierwszych stron brytyjskich gazet, a media na wyspach prześcigają się w kolejnych doniesieniach z życia księżnej. Okazuje się jednak, że jej nowe życie nie jest usłane różami. Była aktorka zaczyna odczuwać na swoich barkach ciężar bycia członkinią rodziny królewskiej.

Meghan Markle z miejsca stała się ulubienicą brytyjskiej opinii publicznej. Nie ma dnia, żeby media nie informowały o kolejnych ciekawostkach z życia nowej księżnej brytyjskiej. Mogłoby się wydawać, że jej życie to pasmo sukcesów i niekończąca się bajka. Jednak presja i obowiązki zaczynają ją coraz bardziej przytłaczać. Brytyjczycy zaczynają się martwić, czy jej sława nie zakończy się tak samo tragicznie jak historia księżnej Diany.

Meghan Markle przeżywa horror?

Meghna Markle mogła spodziewać się od samego początku, że po ślubie z księciem Harrym jej życie ulegnie zmianie, jednak obrót spraw przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Na samym starcie nowego etapu swojego życia Meghan musiała zrezygnować z pracy aktorki. Od kilku miesięcy księżna uczy się dworskich tradycji i zasad, których musi przestrzegać na dworze. Każda jej najmniejsza pomyłka, czy jakakolwiek wpadka, narażona jest od razu na międzynarodowy rozgłos. Media zauważyły jednak, że od pewnego czasu księżnej nie dopisuje humor. Brytyjska prasa donosi, że dopiero teraz Meghan Markle zrozumiała na co się zdecydowała wychodząc za księcia Harry'ego. Po zamieszkaniu w pałacu, księżna musiała ograniczyć niektóre kontakty przyjacielskie, a kilka z nich w ogóle zerwać. Nie pasuje jej również jej najbliższe otoczenie. Osoby, z którymi przebywa na co dzień traktują ją jako przełożoną. Meghan wolałaby być z nimi w bardziej koleżeńskich stosunkach, tak żeby wszyscy odnosili się do siebie na równi.

Meghan Markle skończy jak księżna Diana?

Opinia publiczna jest zdecydowanie zmartwiona przyszłością Meghan Markle. Wszyscy bardzo dobrze pamiętają jaką cenę Diana musiała zapłacić za swoją popularność. Społeczeństwo boi się, że młoda księżna może paść ofiarą swojej ogromnej popularności. Niepokój związany z sytuacją księżnej podsycił jej ojciec. Thomas Markle stwierdził, że wiele działań księżnej jest robionych na pokaz. Jej zachowania mają być odgrywane przed kamerami, a uśmiechy tylko pozorowane w blasku fleszy. Sytuacja Meghan Markle wydaje się być bardzo poważna, biorąc pod uwagę fakt, że jest ona członkinią rodziny królewskiej zaledwie od kilku miesięcy. Naturalnym jest więc, że z biegiem czasu przybędzie jej coraz więcej obowiązków, a media będą skupiać się na kolejnych najważniejszych wydarzeniach w jej życiu. ZOBACZ TAKŻE
  1. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  2. Justyna Żyła rozkręca karierę. Niespodziewana rola żony sportowca
  3. Doda dołączyła do wojny gwiazd TVN! Jest ostro
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News