Szykuje się skandal z udziałem Meghan Markle?! Zniknęła z sieci, by to ukryć

Szykuje się skandal z udziałem Meghan Markle?! Zniknęła z sieci, by to ukryć

Meghan Markle już dawno temu stworzyła sekretne konto w mediach społecznościowych po to, by śledzić swoich znajomych. Dziwnym trafem zostało one usunięte. Czyżby księżna Meghan Markle zniknęła z sieci, żeby ukryć swoje skandale? Dlaczego tak bardzo chce się z nami pożegnać?

Księżna Meghan Markle już po ślubie zdecydowała się zamknąć swoje prywatne instagramowe konto. Jak my wszyscy, zapewne i ona, zdecydowała się na ten akt uczestnictwa w wirtualnym życiu poprzez zaangażowaną aktywność na portalach społecznościowych. Wbrew zakazowi, postawiła na swoim i do tej pory czerpała przyjemność z życia zapośredniczoną poprzez Instagram. Jednak przyjemność się skończyła, bo konto zostało usunięte. Po oficjalnym wstąpieniu w związek małżeński z księciem Henrykiem, a tym samym formalnym zostaniu częścią rodziny królewskiej, musiała dopasować się do obowiązujących zasad. Jedną z tych był całkowity zakaz prowadzenia prywatnych kont w mediach społecznościowych.

Dlaczego Meghan Markle w tajemnicy usunęła swoje prywatne konto?

Najpierw księżna Meghan Markle pożegnała się z Facebookowiczami i usunęła tam konto. Skasowała wszystkie swoje swoje posty i profile w serwisach społecznościowych. Najpierw domyślaliśmy się, że chodzi o zbliżający się ślub i królewskie wytyczne. To oczywiste, że wybierając taką drogę na dalsze życie, zmuszona była odciąć się od swojego dotychczasowego życia. Wycofanie się ze świata portali społecznościowych nie dziwi, gdyż przecież sama rodzina królewska wycofuje się i ogranicza kanały komunikacji. Zastanawiają nas tylko prawdziwe pobudki jakie kierowały księżną, kiedy usuwała swoje "tajne konto", którego tajność była tajemnicą poliszynela?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że wcale nie chodziło tylko o królewskie zasady, choć one i tak zakazują epatowania prywatnością w mediach. Przede wszystkim Meghan trudno miało iść wytrzymanie kierowanych bezpośrednio pod jej adres okropnych i pogardliwych komentarzy. Czyżby nigdy wcześniej, zanim zmienił się jej status, nie natknęła się na hejt internetowych trolli i botów?

Hejt ją załamywał

Z relacji bliskich osób oraz informatorów życia królewskiego rodu dowiedzieć się możemy, że to intymne doświadczenie nienawiści bardzo dotknęło Meghan Markle. Dlatego też postanowiła totalnie odciąć się od świata, gdzie choć potencjalnie będzie narażona na wylewanie na nią pomyj. Zapewne, czując się samotna i izolowana poczuła, założyła sobie konto na internetowym portalu społecznościowym. Niestety teraz te złe emocje wróciły do niej z powrotem niczym bumerang. Aż trudno uwierzyć, że niepochlebne opinie i komentarze do tej pory nie docierały do księżnej Meghan. Czyżby od małego była chowana pod kloszem, z dala odludzkich złośliwości? Chronienie przed informacjami o sobie, mało zresztą przyjemnymi, które płyną ze świata mediów jest bezpieczniejsze i zdrowsze. Ale czy na pewno? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Wygląda jak Klara?
  2. Michał Szpak prosi fanów o pomoc. „Razem możemy uratować mu życie!”
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu 
  5. Ujawniono największą tajemnicę Grażyny Torbickiej. Szczęka opada do samej ziemi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News