Meghan Markle roztrzęsiona jak nigdy! To nóż w plecy ze strony najbliższych

Meghan Markle roztrzęsiona jak nigdy! To nóż w plecy ze strony najbliższych

Meghan Markle bardzo szybko stała się ulubienicą brytyjskiej monarchii oraz tamtejszej opinii publicznej. Księżna wciąż nie może jednak liczyć na wsparcie swojej rodziny, która niezmiennie rzuca jej pod nogi kolejne kłody. Chociaż w ostatnim czasie afera związana z najbliższymi żony księcia Harry'ego nieco ucichła, kontrowersje zostały właśnie sprowokowane na nowo.

Meghan Markle przeszła naprawdę długą drogę, nim poznała swego obecnego męża. Księżna była bowiem przecież aktorką, która nie należała jednak do superligi amerykańskich gwiazd. Chociaż ewidentnie uwielbiała swoją pracę, zdecydowała się ją porzuć dla miłości. W trudach związanych z całkowitym odmienieniem swego życia Markle wspierał przede wszystkim mąż oraz jego bliscy. Księżna nie mogła liczyć na swoją rodzinę, która bardzo szybko się od niej odwróciła, ale nie zamierzała też milczeć.

Jakie stosunki łączą Meghan Markle z rodziną?

Obecnie Meghan utrzymuje dobre kontakty jedynie z ukochaną matką, która planuje ponoć przenieść się do Londynu, aby zamieszkać blisko córki. Niestety podobna zażyłość nie łączy jej z ojcem oraz przyrodnim rodzeństwem. Bardzo często atakowali oni bowiem księżną, jej małżonka oraz próbowali zarobić na ich wspaniałym ślubie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż od początku afery wewnątrz rodziny Markle minęło sporo czasu, echa kontrowersji wciąż nie cichną. Siostra Meghan, Samantha zdecydowała się bowiem zwrócić właśnie do księcia Harry'ego w bardzo złośliwym wpisie na Twitterze, który powstał z okazji jego... urodzin. - Wszystkiego najlepszego Harry! Kiedy będziesz zachwycał się swoim urodzinowym ciastem, pomyśl o wszystkich życzeniach urodzinowych, w których nigdy nie pamiętałeś o swoim teściu - napisała kobieta, opatrując całość gifem z chomikiem opychającym się tortem.

Rodzina wciąż atakuje księżną Meghan

Sama Meghan Markle nie skomentowała jeszcze kontrowersyjnej sprawy i zapewne tego nie zrobi. Niestety nie oznacza to jednak, że ciągłe ataki ze strony rodziny wcale jej nie dotykają. Na szczęście w kryzysowych sytuacjach może liczyć na wsparcie ukochanego męża oraz całej brytyjskiej monarchii, której członkowie ewidentnie ją zaakceptowali.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Jolanty Kwaśniewskiej przecierają oczy ze zdumienia. Zdradziła prywatne tajemnice
  2. Siostra Krystyny Pawłowicz zdradziła największy sekret posłanki. Nie będzie zadowolona!
  3. Tylko synowie znali jej grzeszki. W mediach opisano co robiła na co dzień księżna Diana
  4. Agata Duda się nie popisała? Ujawniono, o czym rozmawiała z Melanią Trump
Następny artykuł