Samotne wyjście Meghan Markle. W Wielkiej Brytanii zawrzało!

Samotne wyjście Meghan Markle. W Wielkiej Brytanii zawrzało!

Meghan Markle od czasu swych zaręczyn z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, księciem Harrym, wzbudza ogromne emocje. Każdy ruch księżnej śledzony jest przez tłumy fotoreporterów, którzy chętnie sprzedają liczne zdjęcia byłej aktorki kolorowym magazynom. Kiedy więc Markle została uwieczniona w czasie swego samotnego wyjścia, w Wielkiej Brytanii naprawdę zawrzało.

Meghan Markle przez lata pracowała jako dobrze zapowiadająca się aktorka. Korzystając z uroków sławy, wspierała także różne organizacje charytatywne, walcząc szczególnie o prawa kobiet. Ostatecznie musiała jednak porzucić te zajęcia dla miłości. Kiedy bowiem artystka poznała wnuka królowej Elżbiety, księcia Harry'ego jej życie całkowicie się zmieniło. Zaręczyny, a potem także bajkowy ślub z członkiem brytyjskiej monarchii wiązały się z wieloma wyrzeczeniami, na które Meghan zdecydowała się jednak dla ukochanego.

Z jakimi problemami zmaga się Meghan Markle?

Odnalezienia się w nowej, nieco trudnej sytuacji nie ułatwiała niestety księżnej jej rodzina. Jedyną osobą, która nie próbowała zarobić na ślubie Markle i powstrzymała się przed ostrymi, personalnymi atakami była matka byłej aktorki. Z tego właśnie powodu na ślubie Harry'ego i Meghan pojawiła się tylko Doria Ragland. Dla pozostałych krewnych księżnej nie zrobiono wyjątku. Niestety w mediach bardzo szybko zaczęto także spekulować na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie księcia i aktorki. Dziennikarze informowali o kłótniach, do których miało między nimi dochodzić oraz samotnych wyjazdach organizowanych ponoć, aby odpocząć od drugiej połówki.

Meghan Markle na pierwszym samotnym wyjściu

Oliwy do ognia dolał więc fakt, iż Markle pojawiła w imieniu Korony na otwarciu wystawy "Oceania" w Royal Academy of Arts bez swego męża. Księżna wybrała na tę okazję sukienkę od Givenchy, w której wyglądała naprawdę zniewalająco. Brytyjczykom brakowało jednak u jej boku księcia Harry'ego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci zapomnieli jednak prawdopodobnie o tym, że w samotnych wyjściach członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie ma niczego dziwnego. W podobnych sytuacjach mogliśmy zobaczyć między innymi żonę księcia Williama, którego małżeństwo także nie boryka się najpewniej z żadnymi dużymi problemami. Opinia publiczna na Wyspach wydaje się jednak niezaspokojona podobnymi tłumaczeniami, dlatego też czeka na wszelkie nowe informacje na temat książęcego małżeństwa. Meghan Markle Fot. Facebook/The Royal Family Meghan Markle Fot. Facebook/The Royal Family Meghan Markle Fot. Facebook/The Royal Family Meghan Markle Fot. Facebook/The Royal Family Meghan Markle Fot. Facebook/The Royal Family  1. Gwiazda seriali w centrum paskudnego skandalu! To się nie mieści w głowie
  2. 12-letni Dawid rzucił się na pomoc siostrze uwięzionej w płonącym budynku
  3. Miała wszystko, o czym mogła marzyć kobieta. Elżbieta Dmoch jest w kiepskim stanie
  4. Od lat zastanawiano się, czy Diana zginęła razem z dzieckiem. Lekarz nie ma wątpliwości
Następny artykuł