Rozwód to tylko kwestia czasu. Szokujące doniesienia o Meghan Markle i Harrym

Rozwód to tylko kwestia czasu. Szokujące doniesienia o Meghan Markle i Harrym Źródło: youtube.com/GlobalNews

Brytyjski dwór musi przygotować się na poważne trzęsienie ziemi za sprawą Meghan Markle. Z Pałacu Kensington płynie wiele sygnałów świadczących o tym, że już niedługo może dojść do ostatecznego zakończenia małżeństwa księcia Harry'ego. W bliskim środowisku pary książęcej mówi się o tym, że rozwód jest zaledwie kwestią czasu. 

Meghan Markle od dłuższego czasu wprowadza wielkie zamieszanie w życiu rodziny królewskiej. Wszyscy muszą cały czas mierzyć się z jej fanaberiami, które wywołują kolejne konflikty. Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób staje się znudzonych jej obecnością na dworze. Najnowsze doniesienia sugerują, że księżna również nie czuje się najlepiej i na poważnie rozważa rozłąkę ze swoim dotychczasowym życiem. Podobno rozwód jest jedynie kwestią czasu.

Dojdzie do rozwodu Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Na początku wydawało się, że wszystko wygląda, jak ze snu. Wielka miłość, która pomimo przeciwności losu doprowadziła ich przed ołtarz, była stawiana za przykład walki o własne uczucia. Po kilku miesiącach pojawiła się oficjalna informacja o tym, że na świat przyjdzie pierwszy potomek książęcej pary. Tym samym wszyscy zaczęli żyć kolejnym "royal baby". Jednak życie to nie jest bajka i w pewnym momencie wszystko zaczęło się sypać. Na jaw wychodzą coraz to nowsze konflikty, których częścią jest Meghan Markle. Sprawy zaszły już tak daleko, że nawet Kate Middleton straciła do niej cierpliwość i podobno robi wszystko co może, żeby unikać swojej obecnej bratowej. Do tego dochodzi fakt, że żona Harry'ego nie najlepiej czuje się w rodzinie królewskiej. Sądzi, że jest zaszczuwana przez niektóre osoby, co powoduje narastanie w niej samotności. Wiele wskazuje na to, że czara goryczy powoli zaczyna się przelewać. Media na wyspach docierają do kolejnych osób twierdzących, że małżeństwo Meghan Markle już niedługo przestanie istnieć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oburzeni pracownicy Pałacu Kensington nie mają wątpliwości. Wszyscy są zgodni co do tego, że rozwód pary książęcej ma nastąpić w przeciągu kolejnych pięciu lat. Mówi się, iż w tym czasie para chce dołożyć wszelkich starań do tego, by ich dziecko chociaż na samym początku zaznało normalnego dzieciństwa, nieskalanego rozstaniem rodziców. Coraz większa publiczna niechęć do Meghan może jednak doprowadzić do podjęcia wcześniejszej decyzji o rozdzieleniu drogi życiowej z mężem. Coraz więcej osób wytyka jej pretensjonalność, a nawet pochodzenie. - Podjęli pracę na królewskim dworze, żeby służyć królowej i krajowi, a nie jakiejś amerykańskiej aktorce, która zagrała w jednym, kiepskim serialu - tak The Sun opisuje zdanie bezpośrednich pracowników w Pałacu Kensington. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Sława „Tańca z gwiazdami” przekazała nowinę. Wszyscy jej gratulują 
  2. Lewandowska zarabia krocie. Znamy cennik 
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł