Meghan Markle zrozpaczona. Całe jej życie legło w gruzach
Wiadomości Pikio - 7 Sierpnia 2018

Meghan Markle zrozpaczona. Całe jej życie legło w gruzach

Meghan Markle ma bardzo skomplikowaną sytuację rodzinną. O jej problemach wie cała Wielka Brytania, bowiem siostra i ojciec Meghan nie kryją się z krytykowaniem i wyciąganiem "brudów" księżnej Sussex. Za uśmiechem żony księcia Harry'ego kryje się ogromny ból.

Brytyjskie media od kilku tygodni żyją rodzinnym dramatem Meghan Markle. Od dnia ślubu ojciec młodej księżnej Sussex oraz jej starsza przyrodnia siostra regularnie udzielają wywiadów, w których to jednak nie wyrażają się pozytywnie o Meghan. Wręcz przeciwnie - jej ojciec twierdzi, że córka przestała się odzywać i ignoruje go, mimo że jest ciężko chory. Samantha Markle twierdzi natomiast, że jej młodsza siostra jest hipokrytką, odcina się od nich, mimo że chcą dla niej jak najlepiej.

Meghan Markle zrozpaczona. Nie może opowiadać o swojej rodzinie

Meghan nie może odpowiadać na wypowiedzi swoich bliskich, przede wszystkim ze względu na obowiązujący ją protokół. Jako księżna nie może doprowadzić do sytuacji, w której zostałaby nadszarpnięte dobre imię rodziny królewskiej. Słowa ojca i siostry z pewnością mocno ją dotykają, jednak musi zachować pozory. Nawet to wytknął jej w ostatnim czasie ojciec Thomas Markle.

ZOBACZ TAKŻE: Siostra Meghan Markle ujawnia. "Śmierć ojca będzie jej winą"

- Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech - to uśmiech bólu. To mnie naprawdę martwi - opowiada.

Warto jednak zastanowić się, czy ten "fałszywy uśmiech" wywołany jest stresem, jaki wywołuje w niej wysoka pozycja społeczna, czy może właśnie problemami rodzinnymi i wypowiedziami Thomasa.

Nagie zdjęcie Meghan Markle?! I wiele innych sensacji dotyczących księżnej

Dołączenie w krąg brytyjskiej rodziny królewskiej ma swoją cenę. W przypadku Meghan Markle, całe jej poprzednie życie legło w gruzach. Prawdopodobnie sama nigdy nie przyzna, czy cieszy się z tej "wymiany". Pozostaje trzymać kciuki, że jej ojciec oraz siostra niedługo znikną z mediów i przestaną zatruwać jej nowe życie.

Meghan jest kontrowersyjną postacią w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Po sieci krążą jej nagie zdjęcie, które zrobione zostały jeszcze przed jej ślubem z księciem Harrym. Kilka lat temu była rozchwytywaną aktorką, wtedy też jej role nie zawsze były grzeczne - bardzo często pojawiała się na ekranie w seksownej bieliźnie lub w intymnej scenie.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina królewska jest wściekła! Wyciekły nagie zdjęcia

Teraz, jako księżna, bardzo często zdarza jej się łamać protokół. Przypadek? A może odważna, kontrowersyjna natura, której nie chce się do końca wyzbyć.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News