Ogromny smutek w Wielkiej Brytanii. Księżna poroniła

Ogromny smutek w Wielkiej Brytanii. Księżna poroniła Źródło: Fot. Wikipedia.org

Podczas gdy cały świat skupiony jest na Meghan Markle i księciu Harrym, Brytyjczycy dowiedzieli się o dramacie w rodzinie królewskiej. Wnuczka królowej Elżbiety opowiedziała o poronieniu, które było dla niej ogromnym ciosem. Początkowo tragedia była tajemnicą.

Niedawny ślub księcia Sussex i jego wybranki stał się jednym z najobszerniej komentowanych w mediach wydarzeń. Podobnie jak przy okazji zaślubin księcia Williama i Kate Middleton, transmitowały to telewizje i radia, a media społecznościowe dosłownie pękały w szwach od zdjęć, opinii i postów. Życie hollywoodzkiej gwiazdy Meghan Markle po tym, jak dołączyła do rodziny królewskiej, nie jest natomiast łatwe. Świeżo upieczona księżna ma mieć poważne problemy z ustanowionym przez Elżbietę II protokołem i żyć w ciągłym konflikcie z ojcem i sporą częścią rodziny. Dodatkowo babcia jej męża, wedle mediów, nie pała do niej sympatią.

Dramat w rodzinie królewskiej

Wnuczka królowej i córka księżniczki Anny Zara jest od wielu lat szczęśliwie zakochana w dawnym rugbyście Mike'u Tidallu. Para doczekała się dwójki dzieci, urodzonej cztery lata temu córeczki i synka, który na świat przyszedł dwa miesiące temu. Zara nie była w ciąży jedynie dwa razy. Przed kilkoma dniami zdecydowała się opowiedzieć o poronieniu, do którego doszło około roku temu. Był do drugi raz, kiedy nie doniosła dziecka i w przeciwieństwie do poronienia z 2016, utrzymywała je w tajemnicy. Sytuacja była o tyle bolesna, że doszło do niego na wczesnym etapie ciąży i to już po ogłoszeniu jej poddanym. O ile niedługo po tragedii media dowiedziały się o niej, Zara potrzebowała czasu, by w ogóle opowiedzieć o tej wielkiej stracie. - Miałam kolejne poronienie na wczesnym etapie ciąży. Na początku trzeba przejść przez fazę, w której się o tym nie mówi, bo to jest zbyt bolesne. Ale, tak jak w każdej innej sytuacji, czas leczy rany - powiedziała mediom Zara.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. Kiedy narodzi się royal baby?

Sprawa ciąży Meghan Markle jest obecnie jednym z najważniejszych tematów w mediach zajmujących się życiem rodziny królewskiej. Obowiązkiem księżnej jest przecież wydanie na świat kolejnego prawnuka królowej. Trudno może być jej jednak zajść w ciążę w obecnej sytuacji. Meghan Markle przeżywa bowiem bardzo ciężki czas, związany z jej ojcem, który atakuje ją w mediach i ciągłymi plotkami, jakoby królowa była z niej bardzo niezadowolona. Miejmy jednak nadzieję, że jej sytuacja niedługo się unormuje. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dramat dzieci w królewskiej rodzinie. Dopiero teraz to ujawniono
  2.  Mega-afera wokół Kaczyńskiej! KTO INNY jest ojcem
    źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News