Meghan Markle żyje ostatnio pod ogromną presją. Odkąd została żoną księcia Harry’ego i tym samym księżną Sussex media całego świata obserwują każdy jej krok, czekając na jakąkolwiek wpadkę. Niestety, problemów dostarcza jej też rodzina. 

Meghan Markle musi sobie radzić z ogromną, społeczną presją. Młoda księżna Sussex w każdej sytuacji publicznej jest obserwowana przez miliony ludzi. Każdy czeka na jakąkolwiek jej wpadkę.

Meghan Markle ma problemy z rodziną

Niestety, wpadka samej księżnej to nic, w porównaniu z tym, co robi jej rodzina. Jeszcze przed ślubem jej i księcia głośno było o tym, że sprawiają oni Meghan problemy. Nie bez powodu jedynym gościem z jej strony, była jej mama.

Teraz świat obiegła wieść o tym, że narzeczona jej przyrodniego brata Thomasa Markle’a – Darlene Blount. Dziewczyna została aresztowana w Oregonie, przez tamtejszą policję – tak donosi gazeta „The Daily Mail”. Nie znana jest oficjalna przyczyna zabrania kobiety do aresztu, wiadomo jednak, że ma to coś wspólnego z napaścią.

Meghan Markle nie komentuje tej sprawy. Księżna jest wyraźnie zażenowana tym, co robią jej najbliżsi. To przykre, obserwować, jak za wszelką cenę starają się oni zniszczyć reputację księżnej Sussex.

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. YouTube/PBS NewsHour
Meghan Markle
Fot. YouTube/CBC News
Maghan Markle i książę Harry
Fot. Wikimedia Commons/Mark Jones

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Szydło totalnie pogrążona. Zapadła się pod ziemię ze wstydu
  2. Sprawdzili co u Trynkiewicza. Zwyrodniałe zachowanie mordercy i pedofila
  3. Jedna decyzja PiS i tysiące Polaków straci pracę
  4. Śmieszne filmy ze zwierzakami. To nie tylko przyjemność
  5. Kwaśniewski jest prześladowany. Były prezydent ujawnia szokujące fakty

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Źródło: cosmopolitan.com