Ma obsesje na punkcie Meghan Markle. To, co zrobiła ze swoim ciałem szokuje

Ma obsesje na punkcie Meghan Markle. To, co zrobiła ze swoim ciałem szokuje Źródło: youtue.com/what we see

Meghan Markle ma miliony fanów na całym świecie. Niektórzy jednak przesadzają ze swoim uwielbieniem dla monarchii. To, co robi ta kobieta, zdecydowanie przekracza granice rozsądku.

Meghan Markle i historia jej miłości z księciem Harrym jest bardzo poruszająca dla wielu kobiet z całego świata. Część z nich od zawsze marzyła, by zerwać z szarą codziennością, poślubić prawdziwego członka królewskiego rodu, a potem stać się księżniczką. Nic dziwnego, że Amerykanka urzeka swoją historią. W przypadku tej kobiety trudno mówić o zwykłej sympatii.

Meghan Markle nie spodziewała się aż takiego uwielbienia. Fanka czci idolkę w nietypowy sposób

Entuzjaści rodziny królewskiej dbają, by przy każdej możliwej okazji znaleźć się blisko swoich ulubieńców, zbierają gadżety z wizerunkami członków rodu, znają wszystkie filmy dokumentalne na pamięć i robią jeszcze wiele, wiele więcej. Xochytl Greer posunęła się znacznie dalej. 

36-latka ze Stanów Zjednoczonych uwielbia Meghan Markle, a jej historia jest dla niej niezwykle fascynująca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta postanowiła upodobnić się do swojej idolki. 

Zmiana stylu ubierania czy robienia makijażu nie wystarczy, tak samo jak niemal identyczna fryzura. Greer pragnęła jeszcze większego podobieństwa. Zdecydowała się przejść kilka operacji plastycznych, aby osiągnąć swój cel. Jak do tej pory fanka księżnej Sussex wydała na poprawki chirurgiczne ponad 20 tysięcy dolarów i poprawiła usta, nos, pośladki oraz przeprowadziła liposukcję brzucha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jest cieszy się tym, co robi. Nie zważa na krytykę innych osób

Wiele osób uważa, że wysiłki Greer poszły na marne i dalej nie przypomina Meghan Markle. Mimo licznych zabiegów oraz eksperymentów ze stylizacjami większość osób wciąż uważa, że więcej dzieli niż łączy obie kobiety. Sama zainteresowana nie przejmuje się negatywnymi opiniami.

- Wiem, że nie jesteśmy identyczne, ale trochę bardziej podobne - powiedziała.

Poprawki wyglądu zmiana stylu miały na nią dobry wpływ. Nie tylko bardziej przypomina żonę księcia Harry'ego, ale też lepiej czuje się we własnej skórze.

- Kiedy patrzę teraz w lustro, czuję się lepiej. Widzę ulepszoną wersję siebie samej - ocenia.

Efekty swojej metamorfozy często zamieszcza w mediach społecznościowych. Widać na nich, że jest bardzo zadowolona z tego, jak wygląda, nawet jeśli nie jest sobowtórem Meghan Markle.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News