Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość

Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość Źródło: yt/people

Meghan Markle wciąż zalicza wpadki. Ciężarna księżna musi się jednak bronić sama, ponieważ jej najbliższa współpracownica - asystentka, właśnie uciekła z pałacu Buckingham. Okazuje się, że podczas oficjalnych uroczystości Dnia Pamięci, żona Harry'ego znów złamała protokół. Brytyjskie media i opinia publiczna są bezlitośni.

Meghan Markle wraz z mężem brała udział w uroczystych obchodach Dnia Pamięci. Jej wystąpienie u boku Harry'ego obserwowały media nie tylko brytyjskie, ale i światowe. Kamery, fotoreporterzy i dziennikarze wokół niemal zamarli, gdy zobaczyli ciężarną kobietę w sukience, odsłaniającej ramiona. Okazuje się, że członkowi rodu królewskiego po prostu... nie wypada!

Kolejna wpadka Meghan Markle. Brytyjczycy wstrząśnięci komentują sytuację

Brytyjczycy pytają, czemu specjaliści od wizerunku nie zareagowali wcześniej. Okazuje się, że podczas tak ważnego święta, księżna powinna mieć bardziej dystyngowany strój. Kobieta z całą pewnością postawiła na klasykę, wybierając klasyczną spódnicę ołówkową i marynarkę, która były w stonowanym kolorze. Jednak jej dość odważny dekolt zwrócił uwagę całego świata. Meghan Markle, księżna Kate, Harry i William uczestniczyli w nabożeństwie z okazji Dnia Pamięci. Podczas tak ważnego święta dla Wielkiej Brytanii Markle powinna postawić na delikatną stylizację, która powinna zasłonić jej ramiona.

Wpadki księżnej Sussex

Podczas wizyty w Australii założyła zbyt prześwitującą sukienkę. Żegnając się z jednym z polityków, trzymała w dłoniach komórkę. Zbyt otwarcie rozmawiała z gośćmi, zbyt odważnie pokazywała ciało - Meghan wciąż się uczy, jak być dobrą żoną królewskiego potomka. Pomimo wsparcia specjalistów, ona wciąż wydaje się być nieco zagubiona w świecie elit.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niedawno pojawiła się informacja o odejściu z Pałacu Buckingham bliskiej współpracownicy księżnej. Mellisa odpowiadała za jej wizerunek oraz organizację dnia. Media donosiły, że asystentka nie wytrzymała presji i postanowiła pożegnać się z dworem. Niektórzy donosili, że ta... zakochała się w Harrym i nie potrafiła tego ukryć! To źródło zakłada, że właśnie Meghan zwolniła kobietę i kazała jej wynosić się.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana by tego nie wytrzymała. William przekroczył granicę
  2. William w panice! Ujawniono informacje o księżnej Kate
  3. Ujawniono rozmowę księżnej Diany z synem. William: "Nigdy ci tego nie wybaczę"
  4. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Sprawdź z kim dzielisz los
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł